Bebek kız mı erkek mi?

Bebek kız mı erkek mi?
05 Aralık 2012, 15:39

İngiltere tahtının ikinci sıradaki varisi ile eşi Cambridge düşesi 'ın bebekleri olacağı haberinin duyulmasının ardından İngiltere'de adeta bayram havası esmeye başladı.

İngiltere tahtının ikinci sıradaki varisi ile eşi Cambridge düşesi 'ın bebekleri olacağı haberinin duyulmasının ardından İngiltere'de adeta bayram havası esmeye başladı. ABD'li adli tıp uzmanı Joe Mullins tüm dünyadan tebrik mesajları alan çifte bir sürpriz yaparak doğacak bebeklerinin yüzlerini belirledi. Mullins bebeğin saçlarının koyu renk olma olasılığının yüksek olduğunu söyledi. Mullins bebeğin erkek olması halinde Prens William'ın karakteristik özelliklerini alacağını vurguladı. İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Mullins resimleri yaratırken çiftin son zamanlarda çekilmiş fotoğraflarını son bilgisayar teknolojisine uyarlayarak elde ettiğini söyledi.

Bebek haberinin alınmasının ardından İngiliz basınında Prens William'ın bebeklik fotoğrafları yayınlanmaya başladı. Dün resmen de açıklanan lik haberiyle, ülke çılgın bir sevinç yaşarken, Kate Middleton'ın bulantılar nedeniyle hastaneye gidişi olay oldu. Basın, hastanenin önünde kamp kurdu, Prens William'ı görüntüledi. Doğacak bebeğin görünümüyle ilgili farklı tahminler de yapıldı. Bebeğin adının ne olacağı konusundaki bahisler şimdiden açılırken, en şanslı isim 8/1 oranına sahip olan Elizabeth.Daha sonra sırasıyla Frances (10/1), John (10/1), Charles (10/1), Diana (12/1), Anne (12/1), James (12/1), George (14/1), Mary (14/1), Philip (14/1), Richard (16/1), Edward (16/1), Catherine (16/1), Sarah (16/1), Spencer (20/1), Andrew (20/1), David (20/1), Jessica (20/1), Victoria (20/1) ve Alexander (20/1) isimleri geliyor.
BİZE ULAŞIN