Sözcü bu soruyu neden sormuyor?

Sözcü bu soruyu neden sormuyor?
21 Temmuz 2015, 14:44

Saldırının olacağını birileri biliyordu. Onların Sözcü'sü de Türkiye'yi karalama kampanyasına devam edip, bunu yazdı. İlginç olan, 'Fuat Avni bunu nasıl önceden biliyor?' sorusunu sormamasıydı.

Şanlıurfa Suruç'ta 32 kişinin hayatını kaybettiği, barış ve huzur ortamını hedef alan dünkü canlı bomba saldırısının ardından, AK Parti ve Türkiye düşmanları karalama kampanyasına hız verdi.

Her kesimden alçak saldırıya tepki yağarken, paralel yapı ve güdümündeki medya da iftiralarla AK Parti'yi suçlamaya başladı.

Malum çevrelerin 'Sözcü'lüğünü yapan gazete de 'IŞİD'in Türkiye'de eylem yapacağı günler önceden biliniyordu. Katliam, Twitter jurnalcisi Fuat Avni'nin 1 ay önceki iddialarını hatırlattı' yazarak, katliamı 'erken seçim isteyenlerin kaos planı' alçak iddiasıyla sayfalarına taşıdı.

Bu alçak iddiaları sayfalarına taşıyan Sözcü gazetesinin 'Fuat Avni bu saldırıları nasıl önceden biliyor, devlet kurumları içinde yuvalanan paralel yapı mensuplarının bu olaylarda parmağı var mı' sorularını sormaması ise kirli hesabı ortaya koydu.

BİZE ULAŞIN