"Benim Arslan’ım oldu. Peygamber Efendimizin yanına gitti."

Benim Arslan’ım şehit oldu. Peygamber Efendimizin yanına gitti.
28 Temmuz 2015, 17:25

Malazgirt ilçesinde düzenlenen silahlı saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede olan Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı için resmi tören düzenlendi.

Sabah saatlerinde Muş merkeze getirilen Binbaşı Kulaksız'ın cenazesi, Muş Devlet Hastanesi'nde yapılan otopsinin ardından İl Jandarma Komutanlığı'na getirildi.

Burada cenazenin tören alanına getirilişi sırasında şehidin eşi Sibel Kulaksız ve kızı İrem, asker selamı ile karşıladı. Eşi ve çocuğunun asker selamı vererek karşılaması ise duygulu anların yaşanmasına neden oldu.

"PEYGAMBER EFENDİMİZİN YANINA GİTTİ"

Şehidin tabutuna sarılan eşi Sibel Kulaksız, salâvatlar eşliğinde "Benim Arslan'ım şehit oldu. Peygamber Efendimizin yanına gitti. Ne güzel bir mertebeye ulaştı. Benim Arslan'ım adı gibi peygamberimizin yanında şimdi. Rabbim herkese nasip etsin. Hiçbir düşmanımı güldürmeyeceğim, gülemeyecekler. Senin gibi Arslan'lar çok gelecek. O benim Arslan'ım, bütün milletin, vatanın aslanı. Ezanlar susmayacak. Allah'ım sen onu en güzel mekanına aldın. Peygamberimizin şefaatine, yanına aldın. Ruhu şad olsun şehidimin. Gözün arkada kalmasın şehidim, kanın yerde kalmaz. Bir aslan gider bin aslan gelir" sözleriyle acısını paylaştı.

BİZE ULAŞIN