;

Zekeriya Öz’den PKK’ya gezi sitemi!

Zekeriya Öz’den PKK’ya gezi sitemi!
02 Ağustos 2015, 16:25

Beleş tatil ve görevi kötüye kullanma nedeniyle meslekten ihraç edilen dönemin Fetullahçı savcısından PKK’ya Gezi sitemi geldi. PKK’nın gezi eylemlerine katılmadığı için AK Parti iktidarının devrilemediğini iddia eden Zekeriya Öz, “PKK kimden emir aldıysa katılmadı!” diyerek bir de sitemde bulundu.

BELEŞ TATİLDEN İHRAÇ EDİLEN ESKİ SAVCIDAN UTANÇ VERİCİ TWEET!

7 Haziran seçimlerinden bu yana PKK terör örgütü ve HDP'ye destek veren FETÖ'den PKK'ya bir de sitem geldi. Beleş tatil ve görevi kötüye kullanma nedeniyle meslekten ihraç edilen dönemin Fetullahçı savcısından PKK'ya Gezi sitemi geldi. PKK'nın gezi eylemlerine katılmadığı için AK Parti iktidarının devrilemediğini iddia eden Zekeriya Öz, "PKK kimden emir aldıysa katılmadı!" diyerek bir de sitemde bulundu.

10 soruda Batı medyasında PKK

PKK NEDEN GEZİYE DESTEK VERİP AK PARTİ'Yİ DÜŞÜRMEMİZE YARDIMCI OLMADI!

Bir terör örgütüne "neden Gezi eylemlerine katılıp AK Parti'yi iktidardan düşürmemize yardımcı olmadın" sorusunu Fetullahçı eski Savcı Zekeriya Öz'e sosyal medyadan tepki yağdı. Zekeriya Öz'ün bu ihanet gibi mesajı, HSYK'nın meslekten ihraç ederken ne kadar haklı olduğunu da gözler önüne serdi.

BİZE ULAŞIN