Askere kurşun sık belediyede işi kap!

Askere kurşun sık belediyede işi kap!
08 Ağustos 2015, 11:04

Dilinden barışı düşürmeyen ve yerel yönetimlerde özerlik isteyen , PKK'lılara kucak açtı. HDP’li belediyeler, özellikle Çukurca ile Dağlıca’da asker ve polisleri şehit eden istleri işe almaya başladı.

den ve kandan beslenen 'nin maskesi bir kez daha düştü. HDP'li bir büyükşehir belediyesi 26 kişilik kadro için başvuran yüzlerce insan arasından eğitimine, deneyimine bakmaksızın tek bir şart arıyor. Yazılı olmayan ancak işe alınanlara bakıldığında görülen bu şart ise belediyede işe girebilmek için terör örgütü saflarında yer almak.

3 KİŞİ DAĞLICA'DAKİ TERÖRİST

Zira bu belediye tarafından işe alınan üç kişi Dağlıca'da 12 askerimizin kanı ellerinde olan teröristlerden oluşuyor. Üstelik ne belediye ne de işe girenler bunu saklama gereği bile duyuyor.
Yine işe alınanlardan 6 tanesi ise yine Çukurca'da düzenlenen kalleş saldırıya katılan teröristlerden. 24 askerimizin şehit edildiği saldırıda yer alan 6 terörist artık Büyükşehir Belediyesi personeli. İstihbarat raporlarına göre istihdam edilen teröristler hemen hemen her HDP'li belediyede görev alıyor. Bölgede oy aldığı insanların istek ve taleplerini görmeyen onlara hizmet götürmeyen HDP'li belediyeler işe personel alacakları zaman terör örgütü kadrosunda yer almayı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin askerine, polisine saldırı düzenlemiş olmalarını göz önünde tutuyor.

AİLELERİNE DE ÖNCELİK

Belediyeler çıkan çatışmalarda öldürülen teröristlerin birinci derecede yakınlarını da işe alıyor. HDP'li belediyeler böylece yıkmak ve bölmek istedikleri Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kendilerine halka hizmet etmeleri için gönderdiği paraları da teröristler ve onların ailelerine veriyor.

Etiketler HDP terör
BİZE ULAŞIN