;

'Hesap verme zamanı'

'Hesap verme zamanı'
12 Ağustos 2015, 12:48

SAT Komandosu olan emekli binbaşı Levent Bektaş, "Devlet bana görev versin bu tosuncuğu derdest edip hemen getireyim. Hesap verme sırası onda. Bunlar devletin dibine dinamit koydular. Adalet sistemini ortadan kaldırdılar." dedi.

ve Balyoz mağdurları, yurtdışına kaçan savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara ile adresinde bulunamayan Mehmet Yüzgeç'e "Gelin adalete teslim olun" diye seslendi.

Tuğgeneral Hakan Akkoç: 'da görevdeyken yakalama kararı çıkartıldı. Belçika'dan Türkiye'ye gelerek teslim oldum. Bana "Sakın gelme, hak hukuk diye bir şey yok" diyen arkadaşlarımın telkinine rağmen döndüm. Bin kez karar vermem gerekse aynı kararı veririm.

Mehmet Ali Çelebi: Gözaltına alındığımda "'tan teğmeni paketledim de getirttim" demiştin. Ayarını bozduğun kantar gün gelir seni de tartar. Sabahın köründe insanları evlerinden aldıranlar, sabahın körüne doğru Gürcistan Sınır Kapısı'ndan kaçmışlar. Sırat Köprüsü sizi bekliyor. Çok 'ah' aldın, nereye gidersen git bu 'ah'lar seni bulur.

TOSUNCUĞU DERDEST EDİP...

Levent Bektaş: Devlet bana görev versin bu tosuncuğu derdest edip hemen getireyim. Hesap verme sırası onda. Bunlar devletin dibine dinamit koydular. Adalet sistemini ortadan kaldırdılar.

Etiketler NATO Ergenekon Şırnak
BİZE ULAŞIN