Mehmet Metiner: Her şeyi burada açıklayalım mı?

Mehmet Metiner: Her şeyi burada açıklayalım mı?
28 Ağustos 2015, 13:46

Başbakan Davutoğlu’nun kendisine yaptığı Bakanlık teklifine siyasi nezaketin dışında bir mektupla “hayır” cevabı veren Deniz Baykal’a AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner’den cevap geldi. “Bu kadar oynamanın sonu hüsran olur. Cumhurbaşkanımızla nasıl ilişkilenmek istediğini mi kalkıp açıklayalım”

7 Haziran seçimlerinden sonra önce kendi talebiyle Cumhurbaşkanı ile görüşerek CHP içinde tartışma konusu olan Deniz Baykal, meclis başkanlığı seçimleri öncesi ve sonrasında yaptığı açıklamalarla gündemde kalmayı başardı. Meclis kulislerinde yeniden CHP Genel Başkanlığı için mücadele verdiği konuşulan Baykal, kendisine yapılan Bakanlık teklifi üzerinden yaptığı açıklamalarla yeniden siyaset gündeminde.

CUMHURBAŞKANIMIZ ÜZERİNDEN KENDİNE İKTİDAR ALANI AÇMAYA ÇALIŞIYOR


Başbakan Davutoğlu'nun Bakanlık teklifine "hayır" cevabı veren ve sert bir açıklama ile yeni bir siyasi atak yapan Deniz Baykal'a AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'den sert cevap geldi. Metiner Twitter üzerinden yaptığı açıklamada "Baykal kendini önemsetmek için her yolu deniyor" dedi ve ekledi: "Cumhurbaşkanımız üzerinden kendine iktidar alanı açmaya çalışan Baykal şimdi "milletin hukuku" gerekçesiyle CHP'nin başına oynuyor."


İŞTE METİNER'İN YAPTIĞI AÇIKLAMALAR

BİZE ULAŞIN