Ahmet Hakan’a evinin önünde saldırı

01 Ekim 2015, 09:35

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, İstanbul'daki evinin önünde 4 kişinin saldırısına uğradı. Hastaneye kaldırılan Ahmet Hakan'ın vücudunda kırıklar olduğu öğrenildi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan dün gece CNN Türk'teki 'Tarafsız Bölge' programından sonra şoförünün kullandığı otomobiliyle evine gitmek üzere ayrıldı. Hakan, Nişantaşı'ndaki evine girmek üzereyken saldırıya uğradı.
Saldırıda yaralanan Ahmet Hakan, şoförü tarafından yakındaki Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı. 4 kişi tarafından darp edilen Hakan'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı açıklandı. Saldırganların, kimliğine dair henüz bir bilgi yok.

SALDIRGANLARIN 4'Ü DE YAKALANDI


Şişli ilçesindeki evinin önünde saldırıya uğrayan Ahmet Hakan, tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nden taburcu edildi. Saldırıyla ilgisi olan dört şüphelinin de yakalandığı açıklandı.

VÜCUDUNDA KIRIKLAR VAR

Hastanede müdahalesi yapılan, Hakan'ın hayati tehlikesi bulunmadığı, burnunda ve kaburgasında kırıklar olduğu öğrenildi.

CEM UZAN TWITTER'DA TEHDİT ETMİŞTİ

Türkiye'den kaçarak Fransa'da lüks bir hayat yaşayan Cem Uzan ile Ahmet Hakan arasında Twitter üzerinden küfür, hakaret ve tehditlerin havada uçuştuğu kavga yaşanmıştı...

BİZE ULAŞIN