Latif Erdoğan'ı hedef gösterdiğini unuttun mu ?

Latif Erdoğan'ı hedef gösterdiğini unuttun mu Ahmet Hakan?
03 Ekim 2015, 15:19

’ın darp edilmesinin ardından hedef gösterildiğini iddia eden Doğan medyası, Ahmet Hakan’ın 5 ay önce köşesinde Latif Erdoğan’ı hedef gösterip darp edilmesi olayını çabuk unuttu. Ahmet Hakan’ın yazdığı bir köşe yazısından tam 6 gün sonra yazar Latif Erdoğan saldırıya uğramıştı. Doğan medyası ise bu konuyu görmezlikten geldi.

'ın darp edilmesinin ardından hedef gösterildiğini iddia eden Doğan medyası, Ahmet Hakan'ın 5 ay önce köşesinde Latif Erdoğan'ı hedef gösterip darp edilmesi olayını çabuk unuttu. Ahmet Hakan'ın yazdığı bir köşe yazısından tam 6 gün sonra yazar Latif Erdoğan saldırıya uğramıştı. Doğan medyası ise bu konuyu görmezlikten geldi.

Doğan medyası bu yaptığını çabuk unuttu Doğan medyası Ahmet Hakan'ın bir grup tarafından saldırıya uğramasını AK Parti'ye yıkmaya çalışırken, Ahmet Hakan'ın hedef gösterdiği bir köşe yazısı yüzünden Latif Erdoğan'ın darp edilmesini çabuk unuttu.

Ahmet Hakan'ın 14 Mayıs 2015 tarihinde "Latif Erdoğan! Seni şerefsiz ilan ediyorum" başlığıyla Hürriyet'teki köşesinde yayınladığı yazıyla hem Latif Erdoğan'ı hedef göstermiş hem de Erdoğan'a ağır hakaretlerde bulunmuştu. Ağır tahrik ve kışkırtma dolu köşe yazısının yayınlanmasından tam altı gün sonra Latif Erdoğan, canlı yayına çıkmak üzere gittiği A Haber binasının önünde darp edilmişti.

Etiketler AHMET HAKAN
BİZE ULAŞIN