FETÖ seçimleri sabote mi edecek?

FETÖ seçimleri sabote mi edecek?
16 Ekim 2015, 09:30

Gülen Örgütü'ne yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre örgütün üst düzey imam ve abilerinin 1 Kasım'da seçim olmayacağı yönünde üyelerine telkinde bulunduğu belirtiliyor. Gülen'in son sohbetinde üçüncü dünya savaşından bahsetmesi de yeni bir planın hazırlığı mı yapılıyor sorusunu gündeme getiriyor.

1 Kasım'da yapılacak seçimlerin olmaması yönünde büyük gayret sarfeden Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, örgütün üst düzey isimleri bu yönde telkinlerde bulunduğu belirtildi.

GÜLEN "3. DÜNYA SAVAŞI" DERKEN NEYİ KASTETTİ

Ankara'daki abiler vasıtasıyla 1 Kasım'da seçimlerin yapılmayacağı ve ona göre hazırlıklı olunması istenildiği kaydediliyor. Kaynaklar üst düzeyde bulunan imam ve abilerin hangi bilgi ve istihbaratla bu yönde telkinde bulunduklarını bilmiyor. Ancak 'in geçen hafta yayınlanan sohbetinde durduk yerde üçüncü dünya savaşından bahsetmesinin bu yönde verilen ve ülkeyi karıştırmaya yönelik gizli bir şifre olabileceğini belirtiyorlar. Ankara'dan patlayan bombalarda FETÖ izi araştırılırken, örgütün 1 Kasım seçimlerini sabote etmek için yeni oyunlar peşinde olduğu belirtiliyor.

ZAMAN'DA ACİL KODLU TOPLANTI

Öte yandan bu hafta içerisinde Zaman Gazetesi'nin yeni yayın yönetmeni Abdülhamit Bilici'nin acil kodlu çağrısıyla İstanbul merkez binasında toplantı yapması da bu yöndeki şüpheleri artırıyor. Bilici, Zaman Ankara Temsilcisi Mustafa Ünal, Zaman Haber Müdürü Zekai Özçınar, Todays Zaman Ankara Temsilcisi Abdullah Bozkurt, Aksiyon Ankara Temsilcisi İdris Gürsoy, Cihan Ankara Temsilcisi Eyüp Boğazkesen, Zaman Meclis muhabiri İbrahim Asalıoğlu, Zaman Ankara Eki sorumlusu İlyas Güney ve Zaman Haber Müdür Yardımcısı Hüseyin Sümer'i acilen çağırarak geçtiğimiz pazartesi günü konuyla ilgili toplantı yaptığı belirtiliyor.

Etiketler Fetullah Gülen
BİZE ULAŞIN