'ın yalanı

Ahmet Hakan'ın Cem Küçük yalanı
18 Ekim 2015, 14:29

Köşesinden sürekli şikayetçi olduğu gazeteci ’ün neden ifadesinin alınmadığını soran ’ın yalanı ortaya çıktı. Cem Küçük’ün 5 gün önce ifadesinin alındığı ve Ahmet Hakan’ın avukatlarının bu konuda bilgi sahibi olduğu öğrenildi.

Hürriyet Gazetesi yazarı Coşkun gazeteci hakkında bir yazısı sebebiyle suç duyurusunda bulunmuş şikayet üzerine de Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlatmıştı.

CEM KÜÇÜK 5 GÜN ÖNCE İFADE VERDİ

Ahmet Hakan Coşkun günlerdir köşesinde savcının Star Gazetesi yazarı Cem Küçük'ün ifadesini almadığını yazarken bu bilginin gerçek dışı olduğu ortaya çıktı. Cem Küçük'ün yürütülen soruşturma kapsamında Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı'nda geçtiğimiz Çarşamba günü ifade verdiği belirlendi.

AHMET HAKAN BİLDİĞİ HALDE YALAN YAZDI!

Bu durumdan Ahmet Hakan'ın avukatlarının da bilgisi olduğu,buna rağmen yazarın sanki ifade verilmemiş,Cem Küçük belli çevrelerce korunuyormuş gibi algı operasyonu yürütmesi manidar bulundu.

Ahmet Hakan Coşkun, kendisine evinin önünde saldıran kişiler ile ilgili soruşturmada da tutuklama kararı vermeyen hakimler ile ilgili birçok yazı kaleme almıştı.

Kaynak: Sabah.com.tr

BİZE ULAŞIN