1 Kasım genel seçiminde Meclis'e giren isimler

1 Kasım genel seçiminde Meclis'e giren isimler
02 Kasım 2015, 10:41

AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il 26.Dönem milletvekilleri listeleri.

AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. AK Parti, CHP, HDP, MHP milletvekili adaylarının hangileri milletvekili olmayı başardı?

İŞTE İL İL PARTİ PARTİ İSİM İSİM MİLLETVEKİLLERİ TAM LİSTESİ
ADANA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Ömer Çelik, Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı
CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan
MHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Mevlüt Karakaya, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz
HDP ADANA MİLLETVEKİLLERİ: Meral Danış Beştaş


ADIYAMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat
HDP ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Behçet Yıldırım


AFYONKARAHİSAR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal
MHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Parsak
CHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Köksal


AĞRI 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP AĞRI MİLLETVEKİLLERİ: Leyla Zana, Berdan Öztürk, Dirayet Taşdemir
AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLLERİ: Cesim Gökçe

AKSARAY 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ: İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti


AMASYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Naci Bostancı, Haluk İpek
CHP AMASYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Tuncer


ANKARA 1.BÖLGE26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ali Babacan, Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Fatih Şahin

CHP ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Gülsün Bilgehan, Necati Yılmaz, Tekin Bingöl, Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu
MHP ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Zühal Topcu, Erkan Bülent Haberal
HDP ANKARA 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Sırrı Süreyya Önder

ANKARA 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Cemil Çiçek, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Nevzat Ceylan
CHP ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil
MHP ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Şefkat Çetin, Mustafa Mit


ANTALYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu
CHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Gök
MHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul

ARDAHAN 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Orhan Atalay
CHP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ: Öztürk Yılmaz

ARTVİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ: İsrafil Kışla
CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ: Uğur Bayraktutan


AYDIN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
CHP AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Tezcan, Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız
AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz, Mustafa Savaş
MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ: Deniz Depboylu


BALIKESİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan
CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça
MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Ok


BARTIN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ: Yılmaz Tunç
CHP BARTIN MİLLETVEKİLİ: Muhammet Rıza Yalçınkaya


BATMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP BATMAN MİLLETVEKİLLERİ: Ayşe Acar Başaran, Mehmet Ali Aslan, Saadet Becerikli
AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ: Ataullah Hamidi


BAYBURT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ: Naci Ağbal, Şahap Kavcıoğlu


BİLECİK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Halil Eldemir
CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ: Yaşar Tüzün


BİNGÖL 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLLERİ: Cevdet Yılmaz, Enver Fehmioğlu
HDP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ: Hişyar Özsoy


BİTLİS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP BİTLİS MİLLETVEKİLLERİ: Mizgin Irgat, Mahmut Celadet Gaydalı
AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ: Vedat Demiröz


BOLU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü
CHP BOLU MİLLETVEKİLLERİ: Tanju Küpçü


BURDUR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ: Bayram Özçelik, Reşat Petek
CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Göker


BURSA 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Müezzinoğlu, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Hakan Çavuşoğlu, Bennur Karaburun, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten
CHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayışoğlu
MHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ: İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir

ÇANAKKALE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Bülent Turan, Ayhan Gider
CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ: Muharrem Erkek, Bülent Öz


ÇANKIRI 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLLERİ: Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz


ÇORUM 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLLERİ: Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt
CHP ÇORUM MİLLETVEKİLİ: Tufan Köse


DENİZLİ 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Nihat Zeybekçi, Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin
CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ: Melike Basmacı Kayhan, Kazım Arslan, Gülizar Biçer Karaca
MHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ: Emin Haluk Ayhan


DİYARBAKIR 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLLERİ: İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp
AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Galip Ensarioğlu, Ebubekir Bal


DÜZCE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLLERİ: Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir


EDİRNE 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
CHP EDİRNE MİLLETVEKİLLERİ: Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan
AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ: Rafet Sezen


ELAZIĞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ: Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı


ERZİNCAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ: Sebahattin Karakelle, Serkan Bayram


ERZURUM 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ: Recep Akdağ, Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, İbrahim Aydemir, Orhan Deligöz
MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ: Kamil Aydın


ESKİŞEHİR 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Nabi Avcı, Harun Karacan, Emine Nur Günay
CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel


GAZİANTEP 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Şimşek, Abdulhamit Gül, Ahmet Uzer, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Abduljadir Yüksel, Mehmet Erdoğan
MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ:
CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Akif Ekici, Mehmet Gökdağ
HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Mahmut Toğrul
MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ: Ümit Özdağ

GİRESUN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLLERİ: Nurettin Canikli, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk
CHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ: Bülent Yener Bektaşoğlu


GÜMÜŞHANE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ: Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş


HAKKARİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP HAKKARİ MİLLETVEKİLLERİ: Selma Irmak, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan


HATAY 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu
CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİ: Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem
MHP HATAY MİLLETVEKİLİ: Mehmet Necmettin Ahrazoğlu


IĞDIR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Adıyaman
AK PARTİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ: Nurettin Aras

ISPARTA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLLERİ: Süreyya Sadi Bilgiç, Sait Yüce
CHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: İrfan Bakır
MHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ: Nuri Okutan


İSTANBUL 1.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: İsmail Kahraman, Mustafa Ataş, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakçı Kan, Azmi Ekinci, Osman Boyraz, Hasan Turan, Hasan Sert, Mehmet Ali Pulcu, Hurşit Yıldırım, Hulusi Şentürk
CHP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Şafak Pavey, Gamze Akkuş İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Yakup Akkaya
MHP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter
HDP İSTANBUL 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selahattin Demirtaş, Hüda Kaya

İSTANBUL 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Hayati Yazıcı, Volkan Bozkır, Burhan Kuzu, Ayşe Nur Bahçekapılı, Fatma Betül Kaya, Ekrem Erdem, Aziz Babuşcu, Durmuş Ali Sarıkaya, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Haydar Ali Yıldız, Ahmet Hamdi Çamlı, Markar Eseyan
CHP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedekçi Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin
MHP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan
HDP İSTANBUL 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Celal Doğan, Filiz Kerestecioğlu

İSTANBUL 3.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLG?E ??MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Mehdi Eker, Mustafa Şentop, Mehmet Doğan Kubat, Serap Yaşar, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Nureddin Nebati, Mehmet Metiner, Harun Karaca, Tülay Kaynarca, Mustafa Yeneroğlu, Erkan Kandemir, Halis Dalkılıç, Mürteza Zengin, Yıldız Seferinlioğlu, Abdulklah Başçı?
CHP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Bihlun Tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Mehmet Bekaroğlu, Zeynel Emre, Sibel Özdemir??
HDP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Pervin Buldan, Garo Paylan, Erdal Ataş??
MHP İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Atila Kaya, İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem

İZMİR 1.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
CHP İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Selin Sayek Böke, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Murat Bakan
AK PARTİ 1.BÖLGE İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Binali Yıldırım, Mahmut Atilla Kaya, Hüseyin Kocabıyık, Necip Kalkan
MHP İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Vural
HDP İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ertuğrul Kürkçü

İZMİR 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
CHP İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Zeynep Altıkol Akatlı, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Atila Sertel, Kamil Okyay Sındır
AK PARTİ İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Seniha Nükhet Hotar, Mustafa İbrahim Turhan, Hamza Dağ, Kerem Ali Sürekli
MHP İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Kenan Tanrıkulu
HDP İZMİR 2.BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ: Müslüm Doğan


KAHRAMANMARAŞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Mahir Ünal, Veysi Kaynak, Nursel Reyhanlıoğlu, Celalettin Güvenç, Mehmet Uğur Dilipak, Mehmet İlker Çitil, İmran Kılıç
MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ: Fahrettin Oğuz Tor


KARABÜK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ: Mehmet Ali Şahin, Burhanettin Uysal


KARAMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLLERİ: Recep Konuk, Recep Şeker


KARS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK Parti KARS MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Arslan, Yusuf Selahattin Beyribey
HDP KARS MİLLETVEKİLİ: Ayhan Bilgen


KASTAMONU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ: Hakkı Köylü, Metin Çelik, Murat Demir


KAYSERİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Mehmet Özhaseki, Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, Hülya Nergis, İsmail Emrah Karayel, Sami Dedeoğlu
MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ: Yusuf Halaçoğlu
CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ: Çetin Arık


KIRIKKALE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLLERİ: Ramazan Can, Abdullah Öztürk, Mehmet Demir


KIRKLARELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLLERİ: Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu
AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ: Selahattin Minsolmaz


KIRŞEHİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Salih Çetinkaya, Mikail Arslan


KİLİS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ: Reşit Polat, Mustafa Hilmi Dülger


KOCAELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Cemil Yaman
CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan
MHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ: Saffet Sancaklı


KONYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Ahmet Davutoğlu, Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Hacı Ahmet Özdemir, Ömer Ünal
MHP KONYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Kalaycı
CHP KONYA MİLLETVEKİLİ: Mustafa Hüsnü Bozkurt


KÜTAHYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel, Ahmet Tan


MALATYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLLERİ: Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkçi
CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ: Veli Ağbaba


MANİSA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Selçuk Özdağ, Recai Berber, Uğur Aydemir, Murat Baybatur
CHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer
MHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ: Erkan Akçay, Osman Oktay


MARDİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP MARDİN MİLLETVEKİLLERİ: Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Ali Atalan
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ: Orhan Miroğlu, Ceyda Bölünmez Çankırı


MERSİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Lütfi Elvan, Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan
CHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar, Aytuğ Atıcı, Serdal Kuyucuoğlu
MHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Öztürk, Baki Şimşek
HDP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ: Dengir Mir Mehmet Fırat


MUĞLA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
CHP MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir
AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Özyer, Nihat Öztürk
MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ: Mehmet Erdoğan


MUŞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP MUŞ MİLLETVEKİLLERİ: Burcu Çelik Özkan, Ahmet Yıldırım
AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ: Mehmet Emin Şimşek


NEVŞEHİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider


NİĞDE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLLERİ: Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen
CHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ: Ömer Fethi Gürer


ORDU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Numan Kurtulmuş, Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı
CHP ORDU MİLLETVEKİLLERİ: Seyit Torun


OSMANİYE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Suat Önal, Mücahit Durmuşoğlu
MHP OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ: Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy


RİZE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ: Hasan Karal, Hikmet Ayar, Osman Aşkın Bak


SAKARYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLLERİ: Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu
CHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Engin Özkoç
MHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ: Zihni Açba


SAMSUN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Akif Çağatay Kılıç, Çiğdem Karaaslan, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı
CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ: Kemal Zeybek, Hayati Tekin
MHP SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ: Erhan Usta


SİİRT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP SİİRT MİLLETVEKİLLERİ: Kadri Yıldırım, Besime Konca
AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ: Yasin Aktay


SİNOP 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ: Nazım Maviş
CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ: Barış Karadeniz


SİVAS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ SİVAS MİLLETVeEKİLLERİ: İsmet Yılmaz, Hilmi Bilgin, Selim Dursun, Mehmet Habib Soluk
CHP SİVAS MİLLETVEKİLİ: Ali Akyıldız


ŞANLIURFA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Faruk Çelik, Mehmet Kasım Gülpınar, Halil Özcan, Ahmet Eşref Fakıbaba, Mehmet Ali Cevheri, Mehmet Akyürek, İbrahim Halil Yıldız, Mahmut Kaçar, Kemalettin Yılmaztekin
HDP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Osman Baydemir, Dilek Öcalan, İbrahim Ayhan


ŞIRNAK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP ŞIRNAK MİLLETVEKİLLERİ: Faysal Sarıyıldız, Leyla Birlik, Ferhat Encü, Aycan İrmez


TEKİRDAĞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü
AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ: Mustafa Yel, Ayşe Doğan, Metin Akgün


TOKAT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLLERİ: Coşkun Çakır, Zeyid Aslan, Celil Göçer, Yusuf Beyazıt
CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ: Kadim Durmaz


TRABZON 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLLERİ: Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora
CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ: Haluk Pekşen


TUNCELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP TUNCELİ MİLLETVEKİLİ: Alican Önlü
CHP TUNCELİ MİLLETVEKİLİ: Gürsel Erol

UŞAK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ: Mehmet Altay, Alim Tunç
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ: Özkan Yalım


VAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
HDP VAN MİLLETVEKİLLERİ: Figen Yüksekdağ Şenoğlu, Lezgin Botan, Nadir Yıldırım, Tuğba Hezer Öztürk, Adem Geveri, Bedia Özgökçe Ertan
AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ: Beşir Atalay, Burhan Kayatürk


YALOVA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ: Fiki Demirel
CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ: Muharrem İnce


YOZGAT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ: Bekir Bozdağ, Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer


ZONGULDAK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar
CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ: Şerafettin Turpçu, Ünal Demirtaş