"Defolup gideceksin kardeşim!"

Defolup gideceksin kardeşim!
05 Kasım 2015, 12:27

Son dönemde FETÖ’ye tam destek veren, FETÖ’nün kanallarından, gazete binalarından, eylemlerinden çıkmayan milletvekilleri nedeniyle tabanından Kılıçdaroğlu’na sert eleştiriler geliyordu. Mahmut Tanal, Eren Erdem, Barış Yarkadaş gibi Fetullahçı Terör Örgütü ile birlikte hareket eden isimleri partiye doldurulması, beraberinde seçim hezimeti getirdi. CHP’nin şahin isimlerinden Yılmaz Özdil, seçim mağlubiyetini FETÖ ve PKK’ya verilen desteğe bağladı ve Kılıçdaroğlu’na sert bir çağrıda bulundu: “Defolup Gideceksiniz kardeşim!”

Sözcü Gazetesi'nden kalem oynatan Yılmaz Özdil, "Guguk kuşu" başlıklı yazısında, 1 Kasım'da AK Parti karşısında hezimeti yaşayan ve 'na sert sözlerle yüklendi.

CHP'Yİ SİNSİ GUGUK KUŞUNA BENZETTİ

CHP'yi sinsi bir kuş türü olan 'guguk kuşu'na benzeten Özdil, yeni CHP'nin misyonunun AK Parti'yi iktidarda tutmak olduğunu söyledi.

CHP'NİN İÇİ CEMAATÇİLERLE DOLDU

CHP'nin içine cemaatçilerin, kürt milliyetçilerinin dolduğunu söyleyen Sözcü yazarı, "Tıpış tıpış değil. Defolup gideceksiniz kardeşim." sözleriyle yazısını sonlandırdı.
"DEFOLUP GİDECEKSİNİZ"

Yılmaz Özdil'in yazısından bir kısım;

"Atatürkçüleri, yurtseverleri, ulusalcıları yuvadan dışarı atıp, ikinci cumhuriyetçileri, siyasal İslamcıları, Kürt milliyetçilerini, liboşları, cemaatçileri, soykırımcıları, tescilli ajanları, sorosçuları monte etmek… Gözümüzün içine baka baka "guguk kuşu operasyonu"dur.

Tıpış tıpış değil… Defolup gideceksiniz kardeşim."

BİZE ULAŞIN