İstanbul'un göbeğinde sivil öldürdü

PKK İstanbul'un göbeğinde sivil öldürdü
20 Aralık 2015, 11:01

Küçükçekmece'de bir kişi, aracıyla seyir halindeyken vücuduna isabet eden kurşunlarla yaşamını yitirdi. Sürücünün, izinsiz gösteri yapan ve 'nın gençlik yapılanması üyesi oldukları öne sürülen grup içerisinden açılan ateşle vurulduğu iddia edildi.

Kanarya Mahallesi'nde akşam saatlerinde toplanan üyesi bir grup, 'ya yönelik Şırnak'ta gerçekleştirilen operasyonları protesto amacıyla izinsiz yürüyüş düzenledi.Bu sırada Şahin Caddesi'nde 34 DM 6677 plakalı aracıyla seyir halinde olan Kahraman Kömürcü (22), silahla açılan ateşle vuruldu. Silahın, izinsiz gösteri yapan grup içerisinden ateşlendiği ileri sürüldü.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN ÖLDÜ

Sağ kulak arkası ve sağ omzundan yaralanan Kömürcü, ambulansla kaldırıldığı Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Olay sırasında Kömürcü'nün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla atan araçta bulunan bir kişinin de hafif yaralandığı öğrenildi.

3 KİŞİ GÖZALTINDA

Polis ekipleri olay yerinde detaylı inceleme yaparken, gruptan olduğu öne sürülen 3 kişiyi gözaltına aldı.Olay anına ilişkin görüntülerin bulunduğu ve Kömürcü'nün ölümüne neden olan kişilerin yakalanmasına çalışıldığı bildirildi.

Etiketler PKK YDG-H
BİZE ULAŞIN