Elvan: Şu ana kadar 200'e yakın terörist öldürüldü

Elvan: Şu ana kadar 200'e yakın terörist öldürüldü
25 Aralık 2015, 10:40

Başbakan Yardımcısı Elvan, terör örgütüne yönelik operasyonlara ilişkin, "İlçelerimiz, mahallelerimiz terör örgütünden temizleninceye kadar operasyonlarımız devam edecek" dedi.

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Anadolu Ajansı Editör Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Başbakan Yardımcısı Elvan, terör örgütüne yönelik operasyonlara ilişkin, "Şu ana kadar 200'e yakın terör örgütü mensubu etkisiz hale getirildi. Bu ilçelerimiz, mahallelerimiz terör örgütünden temizleninceye kadar operasyonlarımız devam edecek" dedi.

Terör örgütünün saldırıları neticesinde zarar gören esnafın zor durumda kalmasının önüne geçecek birtakım tedbirler aldıklarını belirten Elvan, gerekirse ilave tedbirler de alabileceklerini söyledi.

HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş'ın Rusya ziyaretini de değerlendiren Elvan, "Milletimiz, özellikle HDP'ye oy veren vatandaşlarımız, Demirtaş'ın ve HDP'nin nasıl bir parti olduğunu, bu ülkeye nasıl ihanet ettiğini net bir şekilde Rusya ziyaretiyle görmüştür. Eline sazı alıp kanal kanal bazı medya organlarında parlatılmaya çalışılan Demirtaş işte bu. Şimdi yazın bakalım, acaba Demirtaş sazıyla mı gitti oraya? Lavrov'a, Putin'e saz çalmaya mı gitti, ne için gitti?" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN