yandaşları Beyaz Show'da olay çıkardı

PKK yandaşları Beyaz Show'da olay çıkardı
16 Ocak 2016, 09:38

yandaşları Beyaz Show'da olay çıkardı.Geçtiğimiz hafta Beyaz Show'da yaşanan PKK propagandası skandalının ardından, bu hafta da PKK yandaşları Ayşe öğretmen sloganı atarak programda olay çıkardı.

7 Haziran'da destek verdikleri o terör döndü dolaştı Doğan Medya'yı da vurmaya başladı. Geçen hafta Beyaz Show'da alkışlattıkları yandaşları canlı yayını bastı program yarıda kaldı.

"Doğu'da katliam var" propagandası yapan PKK sempatizanları Aydın Doğan'ın da başına bela oldu. Doğan'a ait Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show geçen hafta alkışlattığı örgüt yandaşlarının işgaline uğradı. PKK yandaşlarıyla baş edemeyen Beyazıt Öztürk programı yarıda kesmek zorunda kaldı.

ÖRGÜT SEMPATİZANLARI PROGRAMI BASTI
Geçen hafta Beyaz Show programına telefonla bağlanan ve öğretmen olduğunu söyleyen bir örgüt sempatizanı herkesin gözü önünde "Devlet Doğu'a çocukları öldürüyor" diyerek PKK propagandası yapmıştı. Hatta PKK diliyle konuşan izleyici bağlantının sonunda stüdyodakilere alkışlatılmıştı. Bu olay tüm Türkiye'de büyük infial yaratmış kamuoyu Doğan Medya'ya ateş püskürmüştü. Durumun vahametini anlayan Medya Grubu ve Beyazıt Öztürk özür dilemek zorunda kalmıştı.

BEYAZ SHOW BU HAFTA YARIDA KALDI
Bu hafta ise Beyaz Show'da farklı bir rezalet yaşandı. Örgüt yandaşları geçen haftaki olay sebebiyle özür dileyen Beyazıt Öztürk'ün programını hedef aldı. Kanal yöneticileri canlı yayını basan PKK'lıları engellemeye çalışsa da bu durumun kamuoyuna yansımasına engel olamadı. Program sırasında seyirciler arasında bulunan PKK yandaşları, Ayşe öğretmen sloganı attı. Sloganın ardından acil olarak VTR'ye gidildi.

Örgüt propagandası yapmaya çalışan PKK yandaşları bu kez engellince taşkınlık çıkardılar. Çıkan olaylarla baş edemeyen Beyazıt Öztürk daha büyük bir rezaletin önüne geçmek için Beyaz Show'u yarıda kesmek zorunda kaldı.

Etiketler PKK
BİZE ULAŞIN