Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mustafa Koç için taziye

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mustafa Koç için taziye
21 Ocak 2016, 14:21

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mustafa Koç'un vefatı nedeniyle, Önce Rahmi Koç'u ardından Ali Koç'u arayarak başsağlığı diledi.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Koç'un vefat haberinin ardından, Rahmi Koç ve Ali Koç'u telefonla arayarak başsağlığı dileğinde bulundu. Vefatın kendisini de derinden üzdüğünü belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, merhum Mustafa Koç'a Allah'tan rahmet, aileye de sabır ve metanet dilediği kaydedildi.

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU'NDAN KOÇ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLEĞİ

Başbakan Davutoğlu, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un vefatı üzerine Koç ailesini arayarak başsağlığı dileklerini iletti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Davos'ta işadamı Mustafa Koç'un vefatı nedeniyle yaptığı değerlendirmede, "Allah'tan rahmet diliyorum. Aileye başta sayın Rahmi Koç olmak üzere bütün ailesine taziyelerimi iletiyorum. Büyük önemli bir kayıp. İnşallah onun aile içinde sürdürmekte olduğu çalışmalar başarılı bir şekilde devam eder" ifadelerini kullandı.

DÜN ERDOĞAN'LA GÖRÜŞMÜŞTÜ, BUGÜN DAVOS'A UÇACAKTI

Mustafa Koç, dün öğleden sonra kendisine ait özel uçağıyla Ankara'ya uçtu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. Koç, görüşme sonrası saat 21:00 sıralarında İstanbul'a döndü. Koç, özel uçağıyla bugün 13:00'te önce Zürih'e uçacak, oradan da Davos'a geçecekti. Çocukları ile birlikte tatil planı yapıyordu.

BİZE ULAŞIN