Suç makinası çıktı!

Suç makinası çıktı!
27 Ocak 2016, 12:54

Kadıköy Bağdat Caddesi'nde üniversite öğrencisi E.B.'ye tecavüz etikten sonra polise yakalanan ve tutuklanan Cengiz A.'nın (34), olaydan beş gün önce tecavüzün yaşandığı bölgede keşif yaptığı ortaya çıktı. Tecavüzcü Cengiz A’nın 8 sabıkası olan bir suç makinası olduğu ortaya çıktı.

İstanbul Kadıköy'de yaşanan tecavüz olayı ile ilgili yeni bir ayrıntı ortaya çıktı. Bağdat Caddesi'nde 24 Ocak gecesi bıçakla öldürmekle tehdit ettiği 19 yaşındaki üniversite öğrencisi E.B.'ye tecavüz etmekle suçlanan zanlı Cengiz A. (34), polisin operasyonuyla evinde yakalanmış ve tutuklanmıştı.

BİLGİSAYAR FİRMASINDA ŞÖFÖRLÜK YAPIYOR

Bir bilgisayar firmasının personel servisinde şoförlük yapan iki çocuk babası Cengiz A.'nın yolda çevirdiği E.B.'ye "Sessiz ol. Dediklerimi yap. Bıçağı saplarım. Seni keserim" dediği ifade edilmişti.

APARTMANIN BAHÇESİNDE TECAVÜZ ETTİ

Genç kızı, evinin 80 metre yakınındaki bir apartmanın bahçesine götüren Cengiz A.'nın burada E.B.'ye bıçak zoruyla tecavüz ettiği, genç kızın bir miktar parası ile cep telefonunu da gasp ettiği belirlenmişti.

SUÇ MAKİNASI ÇIKTI

Hırsızlık, yaralama, tehdit, uyuşturucu ve dolandırıcılık başta olmak üzere sekiz farklı suç dosyası bulunan zanlı Cengiz A.'nın olaydan beş gün önce tecavüzün yaşandığı bölgede keşif yaptığı ve gece geç saatlerde kendisine kurban aradığının tespit edildiği belirtildi. Cengiz A.'nın genç kızı bıçak zoruyla bahçeye götürdüğü kamera görüntülerine yansımıştı.

BİZE ULAŞIN