CHP'li vekiller Bayrampaşa teröristlerini böyle savunmuş!

CHP'li vekiller Bayrampaşa teröristlerini böyle savunmuş!
03 Mart 2016, 15:58

Bugün Bayrampaşa'da 2 DHKP-C üyesi kadın teröristler çevik kuvvete saldırdı. Saldırının ardından bir apartmanda sıkıştırılan teröristler etkisiz hale getirildi. Operasyonun ardından kimlikleri açıklanan 2 kadın terörist hakkında şok bir ayrıntı ortaya çıktı.

Bayrampaşa'da güvenlik güçlerine silahlı saldırıda bulunan teröristlerden biri olan Berna Yılmaz'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Başbakan olduğu 14 Mart 2010 tarihinde Roman vatandaşlarla buluşma etkinliğinde bir pankart açarak "Parasız eğitim istiyoruz, alacağız" pankartı açan ve o tarihte terör örgütü üyeliğinden tutuklu yargılandığı ortaya çıktı.

CHP TERÖRİST İÇİN MAHKEMEYİ SUÇLADICHP'Lİ VEKİLLER TWEETLERİ İLE DESTEK OLMUŞ

2012 yılında Davanın sonucunun açıklamasının ardından CHP'li vekiller Gürsel Tekin ve Şafak Pavey'in Berna Yılmaz adlı DHKP-C üyesi teröriste destek mesajlarının verildiği görüldü.

Bugünlerde PKK'lı teröristlerin cenazelerine katılan, HDP ile omuz omuza veren CHP'li vekillerin bu tweetleri sosyal medya kullanıcıları tarafından 'şaşırmadık' yorumları yapıldı.

ŞAFAK PAVEY'DEN TERÖRİSTE DESTEK TWEETİ!GÜRSEL TEKİN'İN DHA'YA YAPTIĞI AÇIKLAMA:EYLEMLERE BİLE KATILMIŞLARCUMHURİYET GAZETESİ DE DESTEK ÇIKMIŞ!

Her fırsatta teröristlerin sözcülüğü üstlenen Cumhuriyet Gazetesi Berna Yılmaz adlı teröristin cezaevindeyken gönderdiği mektubu gazetesinde yayınladı.

FETÖ VE DOĞAN MEDYASININ DA DESTEĞİ ORTAYA ÇIKTI

CİHANHÜRRİYETSABAH.COM.TR

BİZE ULAŞIN