;

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor - CANLI

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor - CANLI
06 Nisan 2016, 13:33

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Külliye'de muhtarlar buluşmasında konuşuyor.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Allah güç kuvvet verdiği müddetçe gece gündüz çalışmaya devam edeceğim. Bizim milletimizle özellikle siz muhtarlarımızla muhabbetimiz karşılıklı sevgiye dayalı ilişkimiz birilerini fevkalade rahatsız etti. Muhtarlarımızı, tahkir etmeye kadar vardırıyorlar. Bir konsolosun casusluk davasıyla yargılanan gazeteciyle yanak yanağa fotoğraf çektirmesini eleştirmiştim. Bir mizah dergisi benim bir muhtarla yanak yanağa fotoğraf çektirmemizi yayınlamıştı. Güya biz sadece muhtarlarla fotoğraf çektirirmişiz. İşte ben de tam bunu söylüyorum. Benim yerim milletimin yanı. Sizin yeriniz kimin yanı? Biz bu kafayı çok iyi biliriz.

Yaptıkları işin adını halkçılık koyarak tam bir karamizah sergiliyorlar. Dün ayağındaki çarığı, başındaki kasketi yüzünden Aşık Veysel'i Ankara'ya sokmayan kafayla milleti aşağılamak için benim muhtarla resmimi kapağa basan kafa aynı kafadır. Bunların demokrasi milletsiz bir demokrasi.

Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri. Ziya Paşa güzel söylemiş be... Eşekten yadigar kalan semer. Mesele bu. Bunların böyle bir şeyi var mı? Bunları teker teker anlatmaya kalksam değil saatler, günler gerekir. Ülkenin hayrına projelerini işitmedik. Sizler muhtarlar olarak bu konulara ilgi duyarsınız. Siz hatırlamıyorsanız diğer vatandaşlarımız hiç hatırlamaz.

Dün baktım televizyon haberlerinden bu sözler sansürlenerek veriliyor. Bkana hanım hakkında çok çok çirkin ifadeler. Ana muhalefetin üzerinden siyaset yapmaya çalıştığı cinsi sapık adaleti. Peki bu siyasi sapıkları ne yapacağız? Çirkinliğin, ahlaksızlığın seviyesini sürekli yükseltiyorlar. Başında bulunduğu partinin yüz karasıdır! Zaten kasetle geldi partinin başına. Kaset olmasa zaten gelemezdi.

AYRINTILAR GELİYOR...

BİZE ULAŞIN