Tarık Akan Erdoğan'ı çocuklarıyla tehdit etti!

Tarık Akan Erdoğan'ı çocuklarıyla tehdit etti!
11 Nisan 2016, 12:08

Her fırsatta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve hükümeti hedef alan açıklamalarıyla gündeme gelen Tarık Akan, yine haddini aştı! Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına 'Bravo' diyen Akan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çocuklarıyla tehdit edecek kadar küçüldü!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sarf ettiği çirkin sözleri savunan ve "Bravo Kılıçdaroğlu'na" diyen Akan, Erdoğan'dan ise hesap sorulacağını ve ailesinin çok acı çekeceğini söyledi.

Cumhuriyet gazetesine konuşan Tarık Akan, Erdoğan'a yönelik tehditkar açıklamalarda bulundu!

KÜSTAH TEHDİT: CUMHURBAŞKANI'NIN YAKINLARI ÇOK ACI ÇEKECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerinin kendisini çıldırttığını söyleyen Akan, "Bu yaşıma kadar ülkemde şunu gördüm ki hesabı sorulmayan çok az ve küçük şeyler var. Yapılan bütün hataların önünde sonunda bir şekilde hesabı soruluyor. Peki senden sonra çocukların var, bu hesap çocuklarına sorulduğu zaman düşünmüyor musun onların ne acılar çekeceğini. Elinde hiçbir kanıt, belge yok. Aldığı yanlış tüyolara göre yorum yapmak kadar yanlış bir şey olamaz. Onun için Cumhurbaşkanı bugün var yarın hiçbirimiz olmayacağız. Sırayla gidelim yeter ki. Sonra geriye kalan Cumhurbaşkanı'nın yakınlarının çok acı çekeceğine eminim. Hesapları sorulacak."

BİZE ULAŞIN