Prof. Dr. Harun Cansız'ın acı günü

Prof. Dr. Harun Cansız'ın acı günü
09 Temmuz 2016, 14:47

Yeryüzü doktorları kurucularından Prof. Harun Cansız’ın Perşembe günü bir trafik kazasında vefat eden oğlu Furkan Cansız’ın cenazesi bugün öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra Trabzon’un Maçka ilçesinde defnedildi.

Filistin, Sudan, Keşmir gibi çok sayıda bölgeye sağlık hizmeti götüren Yeryüzü Doktorları Derneği'nin kurucularından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kulak- Burun- Boğaz Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Harun Cansız'ın oğlu Furkan Cansız (30) trafik kazasında vefat etmişti.

ELİM KAZA YASA BOĞDU

Furkan Cansız perşembe gecesi saat 23.00 sularında Gümüşhane'ye bağlı Torul mevkiinde özel otomobiliyle trafik kazası geçirdi. Elim kaza, Cansız ailesi ve dostlarını yasa boğdu. Furkan Cansız'ın cenazesi bugün öğle namazına müteakipTrabzon Maçka Zaferli'de kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

EN ACI MESAJ

Prof. Dr. Harun Cansız, Twitter hesabından oğlu ile ilgili duygusal bir mesaj da paylaştı. Cansız mesajında, "Ölüm ölümü öldürmek midir? Düğün gecesi midir yoksa ölüm!! İnnanillah ve innaileyhi raciun" dedi.

BİZE ULAŞIN