Akın Öztürk'ün yeni diş telaşı!

Akın Öztürk'ün yeni diş telaşı!
21 Temmuz 2016, 15:31

Fetullahçı Terör Örgütü militanları tarafından düzenlenen 15 Temmuz darbe girişiminin yankıları sürerken, Yeni Asır gazetesinin yazarlarından Şebnem Bursalı, darbe girişimini planlayıp harekete geçen Akın Öztürk hakkında çok önemli bir yazı kaleme aldı. Bursalı, Akın Öztürk'ün dişlerini yaptırttığı dişçisine,"acele et 1 ay sonra kameraların karşısına çok çıkacağım" dediğini yazdı.

İşte Şebnem Bursalı'nın gündeme bomba gibi düşen yazısı;

Albaylıktan emekli olmuş çok eski bir dostumla da buluştuk kısa Ankara ziyaretimde. Çok ama çok ilginç bir detayı paylaştı benimle. Alçak darbe girişiminin başı olarak kabul edilen ve darbe başarılı olsa idi Genel Kurmay Başkanı olacağı beklenen YAŞ Üyesi Akın Öztürk'ün darbe planladıklarının işaretini "diş"ten verdiği ortaya çıktı. Şöyle ki; Öztürk 1 buçuk ay önce Genel Kurmay'ın dişçisine gider ve 13 dişi yapılacaktır. Hem kaplama hem implant epey işi vardır.

Subay olan askeri diş hekimi kendisine: "Efendim hayli yorucu bir süreç olacak epey iş var o yüzden çok fazla sıkıştırmayalım birkaç aya yayalım" der. Çünkü 1 ay sonra yani Ağustos'taki şurada emekli olacaktır Öztürk, ama nasıl olsa general olduğu için ha görevde ha emekli fark etmez ona aynı kalitede sunulacaktır hizmet.

"1 AY SONRA KAMERALAR KARŞISINA DAHA ÇOK ÇIKACAĞIM"

Çünkü bu devlet, kendi içinden yetiştirdiği ve general rütbesine kadar getirdiği kişiye, ölene kadar tüm ailesiyle birlikte en üst düzeyde hizmet vermeye devam eder.

Diş hekiminin bu uyarısına karşın Öztürk der ki;
"Hayır hepsini birden 1 ay içinde bitir. 1 ay sonra kameralar karşısına daha çok çıkacağım. Düzgün çıkayım" der!!!

Tabii, bu sözünü ne sorgulayabilir astı konumundaki diş hekimi ne de soru sorabilir.
Ama kafasına takılır.
Her ne kadar korkak fareler gibi savcılığa verdiği ifadede, ben bir şey yapmadım deyip herşeyi inkar etse de; bu tek anekdot bile bu rütbeli alçağın, milli iradeye karşı neler planladıklarını ortaya koymaya yetiyor.

BİZE ULAŞIN