’e şefaatçiyim” diyen Pensilvanya’daki alçağa şok!

“Ecevit’e şefaatçiyim” diyen Pensilvanya’daki alçağa şok!
15 Ağustos 2016, 16:33

Bülent ’in Fetullahçı Terör Örgütü’ne desteği son günlerde sık sık haber konusu oluyordu. Bu haberlerden rahatsız olan Bülent Ecevit’in eşi bir açıklama yaparak “Bülent Ecevit tarikatlara ve devlet içindeki paralel yapılara karşıydı” dedi. “Ahirette Bülent Ecevit’e şefaatçi olacağım” diyen teröristbaşı bu açıklama ile bir darbe daha yedi!

FETÖ'nün devlete sızarak kritik noktaları ele geçirme amacının 40 yıl öncesine dayandığı biliniyor. Bu kapsamda terör örgütü lideri Fetullah Gülen birçok siyasetçiyle yakın ilişki kurmuş, devlet yöneticileriyle zıtlaşmamaya çalışmıştı.

GÜLEN ECEVİT'İ DEFALARCA ÖVMÜŞTÜ

Fetullah Gülen, FETÖ okullarının yaygınlaşmasında yakın ilişki kurduğu Bülent 'e ise minnettar olduğunu defalarca söylemişti. Bir açıklamasında ise ahirette Ecevit'e şefaatçi olacağını açıklayan teröristbaşı, 'in bugünkü açıklamasıyla bir darbe daha yedi.

RAHŞAN ECEVİT AÇIKLAMA YAPTI

Gülen'in bu sözlerinin bazı gazetelerde haber olmasının ardından, merhum Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit bir açıklama yaptı. Rahşan Ecevit yaptığı yazılı basın açıklamasında, "Son zamanlarda Bülent Ecevit ile gerçek olmayan söylentilerin kamuoyunda dolaştığı gözlenmektedir. Bülent Ecevit'in tarikatçılığa ve devlet içinde yasal olmayan her türlü yapılanmaya karşı olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir" dedi.

BİZE ULAŞIN