;

'cü hain Emre Uslu'ya sert cevap: Tasmalı köpek

FETÖ'cü hain Emre Uslu'ya sert cevap: Tasmalı köpek
10 Mayıs 2017, 17:40

soruşturmalarını başlatan Başsavcı olarak bilinen Mustafa Alper için “kamyon biçti” başlığı atan ’e sosyal medyadan ve yargı çevrelerinden büyük tepki geldi. Sosyal medya kullanıcıları “FETÖ tarafından finanse edildiği iddia edilen ve yöneticileri bu suçtan yargılanan Cumhuriyet alçak manşetlerle intikam mı alıyor?” dedi. Yurt dışına kaçan FETÖ'cü vatan hainleri sosyal medyadaki paylaşımlarda şehit olan savcı için iğrenç ifadeler kullandılar.FETÖ'cü Uslu'nun alçak twitlerine cevap veren Latif Erdoğan, "Bunlar FETÖ'nün tasmalı köpekleri" şeklinde tepki gösterdi.

soruşturmalarını başlatan Başsavcı olarak bilinen Mustafa Alper için "kamyon biçti" başlığı atan 'e sosyal medyadan ve yargı çevrelerinden büyük tepki geldi.

İNTİKAM MANŞETİ

Sosyal medya kullanıcıları "FETÖ tarafından finanse edildiği iddia edilen ve yöneticileri bu suçtan yargılanan Cumhuriyet alçak manşetlerle intikam mı alıyor?" dedi. Yurt dışına kaçan FETÖ'cü vatan hainleri sosyal medyadaki paylaşımlarda şehit olan savcımız için iğrenç ifadeler kullandılar. Araştırmacı Yazar Latif Erdoğan A Haber canlı yayınında FETÖ'cü vatan haini Emre Uslu'nun sosyal medyadaki alçak paylaşımlarını değerlendirdi.

TASMALI KÖPEKLER

FETÖ'cü Uslu'nun alçak twitlerine cevap veren Latif Erdoğan, "Bunlar FETÖ'nün tasmalı köpekleri" şeklinde tepki gösterdi.

Etiketler FETÖ Cumhuriyet
BİZE ULAŞIN