;

İTO Başkanı: "Onlara en güzel cevabı girişimcimiz verecek"

İTO Başkanı: Onlara en güzel cevabı girişimcimiz verecek
06 Şubat 2016, 13:53

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Terörle Mücadele Eylem Planı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Çağlar, şöyle konuştu:

"İstanbul Ticaret Odası'nın 400 bine yakın üyesi içinde Doğu ve Güneydoğu illerimizden birçok girişimci bulunuyor. Bölgede yatırımları ve geniş bir dağıtım ağları var.

Devletimizin şefkat eli bir kez daha bölgenin üreten, istihdam oluşturan kesimine uzanmaktadır. Sayın Başbakanımızın açıkladığı paket sosyal ve ekonomik yönleriyle önemli bir imkan getiriyor. Bölge topyekün kalkınana kadar bu tedbirlerin devam edeceğine inanıyoruz.

Devletimizin, güvenlik güçlerimizin kahramanca mücadelesini, bölgede yeni yatırıma başlayacak girişimcilerimiz tamamlayacak. Biz hep en önemli barış dilinin ticaret olduğuna inandık. Ülkemizi bölmek isteyenlere en güzel cevabı girişimcimizin barış dili verecek.

İstanbul Ticaret Odası olarak bölge illerimizin yaralarının sarılması ve kalkınma hamlesi başlatılması için çalışmalarımızı daha büyük bir şevkle sürdüreceğiz. Devletimizin ortaya koyduğu çözüm yollarını tüm olanaklarıyla desteklemeye devam edeceğiz."

BİZE ULAŞIN