Oğuzhan Koç aldatma iddialarına son noktayı koydu

Oğuzhan Koç aldatma iddialarına son noktayı koydu
23 Haziran 2015, 10:40

Ünlü oyuncu, 2 yıllık sevgilisi Zeynep Koçak'ı aldattığı haberleri hakkında ilk kez konuşarak "Zeynep'le çok daha önce ayrıldık, diğerlerinin hepsi dedikodu." dedi.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç, sevgilisi Zeynep Koçak'tan 'Bana Baba Dedi' dizisinde birlikte rol aldığı Yağmur Tanrısevsin ile yaşadığı aşk yüzünden ayrıldığı iddiaları hakkında ilk kez konuştu.

"AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDA HİSSETMEDİK"

Koç, Instagram hesabından "Zeynep Koçak'la gazetelerde yazılanlardan çok daha uzun bir süre önce ayrıldık.Özel hayatını göz önünde yaşamayı sevmeyen insanlar olarak, ilişkiye başlarken nasıl bir açıklama yapmadıysak, bitirirken de kendimizi bu konuda bir açıklama yapmak zorunda hissetmedik.'Ayrıldığımız' dışında bir haftadır hakkımızda çıkan diğer tüm haberler yalan ve dedikodudan ibarettir." dedi.

KOÇAK DA YALANLADI

Zeynep Koçak da önceki gün "İş seyahatinden dönüşte Yağmur'u öğrendi" haberinin asılsız olduğunu söylemişti.Zeynep Koçak ve Oğuzhan Koç, 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' programını çekerken tanışmış, ardından yaklaşık iki yıllık bir ilişki yaşamıştı.

BİZE ULAŞIN