Kıvılcım Ural: Tam 6 yıldır Kaan'layım

Kıvılcım Ural: Tam 6 yıldır Kaan'layım
08 Aralık 2015, 12:19

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin iki hafta önce dudak dudağa görüntülendiği Kıvılcım Ural, sessizliğini bozdu.

Tangöze'nin geçen hafta da bir AVM'de eşi Seçkin Piriler'le öpüşürken görüntülenmesinin ardından konuşmaya karar veren Ural, çarpıcı iddialar ortaya attı:

Kelebek'ten Zelal Özalp'in haberine göre, Kıvılcım Ural şunları söyledi:

EVLENMELERİNDEN ÖNCE BAŞLADI
"Bu ilişkiyi 6 aylık bir maceraymış gibi göstermeye çalışıyorlar ama değil. Onlar 2010'da evlendi, biz evlenmelerinden bir yıl önce beraber olmaya başlamıştık.

Yani bizimki uzun zamandır devam eden bir hikaye. Karşı taraf da (Seçkin Piriler) bu aşkın yıllardır sürdüğünü biliyor. Ama ortaya çıkınca bir anda atağa geçti işte.


SEÇKİN'İN KAFASI KARIŞIK
İlişkimizi saklayacak olsaydık Asmalımescit'e gitmezdik. Bizim basına yansıyan öpüşme fotoğrafımız da yeni değil, Kaan'ın Zorlu PSM'deki solo albüm konserinin olduğu gece çekildi. Ortaya çıkması da bizi etkilemedi. Karşı tarafın kafası karışık, boşanmayı bir istiyor, bir istemiyor. Bakalım."

ZORAKİ OLDUĞU ORTADA
Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler'in geçen hafta bir AVM'de eşi Kaan Tangöze'yi öperken çekilen fotoğraflarıyla ilgili şöyle dedi: "Zoraki bir şey olduğu ortada, görünen köy kılavuz istemez. Bizim haberimizin çıkmasının hemen ardından böyle bir fotoğraf vermesi talihsizlik."

Hürriyet kaynaklı haberi Kıvılvım Ural, sosyal medya hesabından yalanladı. Ural, 'Ben böyle bir açıklamada bulunmadım" dedi.

BİZE ULAŞIN