Nazlı Hamarat'tan olay açıklamalar

Nazlı Hamarat'tan olay açıklamalar
28 Aralık 2015, 10:35

Eşini cinayete kurban veren Nazlı Hamarat, önceki gün Rumelihisarı'ndaydı. Hamarat bomba açıklamalarda bulundu: 'Çok tehditler aldım'

Katıldığı stil yarışmasıyla ünlenen Nazlı Hamarat'ın eşi işadamı Cevdet Emir Şaşmaz, Ukrayna'da geçen ağustos ayında boğazı kesilerek feci şekilde öldürüldü. Cinayet, günlerce konuşuldu. Eşi öldükten kısa bir süre sonra eski sevgilisine dönen Nazlı Hamarat, önceki gün Rumelihisarı'nda bir beyle kahvaltı yaptı. Yanındaki kişinin arkadaşı olduğunu belirten Hamarat hakkındaki eleştirilere de yanıt verdi. Hamarat, "Emir'le şu anki sevgilimden ayrıldıktan kısa süre sonra tanıştım. Ben boşluktayken bana baba gibi davrandı. Ben onu o da beni çok sevmişti ancak son bir yıl hakkında duyduklarım beni şok etti. Ölümden sonra şimdiki sevgilim beni aradı. Başsağlığı diledi. Zaten ailelerimiz ve biz birbirimizi iyi tanıyoruz. O sayede tekrar bir araya geldik" dedi. Eşini kaybettikten sonra tehditler aldığını dile getiren Nazlı Hamarat sözlerine şöyle devam etti:

'Elmaslar nerede'
"Bankadaki para benim param bunu Vildan Atasever de söyledi. Bu arada da çok tehditler aldım. Elmaslar nerede? diye gelen telefonlardan tutun da babanın yaşadığı yeri biliyoruz diyenlere kadar... Emir'in ablası İlknur Şaşmaz da beni arayıp tehditler tehdit etti."

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN