Demet ile Hande'yi barıştıracaklar!

Demet ile Hande'yi  barıştıracaklar!
23 Şubat 2016, 09:23

Kanlı bıçaklı olan Demet Akalın ile Hande Yener'in aranjörleri ortak! İki isimle birlikte çalışan ve bu durumdan tedirgin olduğunu söyleyen Erdem Kınay, 'Başarabilirsem onları barıştıracağım' dedi.

Ünlü aranjör Erdem Kınay önceki gece Etiler'de çorbacıdan çıkarken görüntülendi. Murat Boz ve Bengü'nün albümleri için gece gündüz stüdyoda olduğunu söyleyen Erdem Kınay, "Stüdyoda gece yarısına kadar çalışıyor ve acıkıyoruz bu saatte de ne yiyeceksin, çorba içmek en mantıklısı" dedi. Hande Yener'in sahibi olduğu Sebastian'da DJ kabinine geçen Kınay, Demet Akalın'ın hayranları tarafından topa tutulmuştu.

ARADA KALMAKTAN BIKMIŞ
Demet Akalın ile arasının iyi olduğu bilinen Erdem Kınay bu durum için, "Hande Yener'in mekanında çıktığım için Demet Akalın bana bir şey demedi. Ben ikisi ile de çalışıyorum, bana kızdığı, tavır aldığı şeklinde yapılan haberler doğru değil. Ama bu durumdan tedirgin olmuyor değilim. Arası bozuk ünlü popçu kadınla iş yapıyorum ve aralarında kalıyorum. Eğer şartlar yerinde olursa Demet'i ve Hande'yi barıştıracağım. Onların barış elçisi olmak istiyorum" dedi.

Kaynak: gunes.com

BİZE ULAŞIN