Erkan Petekkaya'dan şoke eden sözler!

Erkan Petekkaya'dan şoke eden sözler!
15 Mart 2016, 10:31

Nurgül Yeşilçay en son rol aldığı dizisi, Kırgın Çiçekler'i geçemeyince benim üzerimden reyting peşine düştüler' dedi. Erkan Petekkaya çılgına döndü: 'Ne içtiği belli olmayan kadın. Zavallı, çirkef...

DOSTLUK PARAMPARÇA

Bir zamanlar aynı dizide rol alan Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay'ın dostluğu paramparça oldu. Birlikte rol aldıkları diziden ayrılan Yeşilçay, önceki gün yaptığı açıklamayla dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya'yı çılgına çevirdi.

Yeşilçay ve Petekkaya'nın rol aldığı dizisinin pazartesi akşamları atv'de yayınlanan "Kırgın Çiçekler" karşısında reyting alamadığını söyleyen Nurgül Yeşilçay, "Ben çıktım reytingler iyice düştü. Diziyi kurtarmak için Erkan'ın birine çamur atması gerekiyordu, o kişi de ben oldum" dedi.

'AHLAKSIZLIĞI SİNEYE ÇEKTİK'

Yeşilçay'ın konuşmasıyla reyting oyunu gün yüzüne çıkan Erkan Petekkaya, dün yaptığı açıklamalarla seviyeyi iyice düşürdü. Ağzını bozan yakışıklı oyuncu, eski partneri Nurgül Yeşilçay için şunları söyledi:

Nurgül Yeşilçay, ahlaksızlıkları yüzünden diziden kovulmuştur. Sonradan araya hatırı sayılı kişileri koyup, 'Erkan ve yapım şirketi beni affetsin' diye yalvaran zavallı bir çirkeftir. Biz o kadın bir evlat sahibi olduğu için 1 buçuk senedir yaptığı ahlaksızlıklara göz yumup sineye çektik."

'KADIN ŞİDDETİ GÖRDÜM!'

Erkan Petekkaya, güzel oyuncunun kendisi için söylediği "Sen kendi erkekliğini benim kadınlığım üzerinden taçlandıramazsın" sözleri karşısında ise "Kadın şiddetine maruz kalan bir erkeğim" dedi.

"Biz onun kadınlık onurunu koruduk, onu kardeş gibi kucakladık. Ama o bizim kucaklamamızı cinsellik olarak algılayacak kadar muhteris bir insandır" diyen Petekkaya, şu cümlesiyle ise tartışmayı çirkinleştirdi: "Nurgül, ben dahil herkesin anasına küfürler etmiş, seti terk etmiş, ne içtiği belli olmayan bir kadındır."

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN