Nejat İşler bir anda gençleşti!

Nejat İşler bir anda gençleşti!
09 Mayıs 2016, 11:18

Fazla kilolarından kurtulan 44 yaşındaki Nejat İşler, bir anda gençleşti. Serenay Sarıkaya ile 'İkimizin Yerine' isimli aşk filminde oynayacak olan oyuncunun yüzüne estetik yaptırdığı iddia edildi...

Yaklaşık 3 yıl önce septik şok nedeniyle 95 gün hastanede kalan ve ölümden dönen ünlü oyuncu Nejat İşler, hayranlarını sevindirdi. Uzun süredir Bodrum Gümüşlük'te yaşayan İşler, 'İkimizin Yerine" isimli aşk filminde, güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile kamera karşısına geçecek. Bir yandan da Ferzan Özpetek'in bir projesi için İstanbul'a gelen İşler, hemen eğlence turuna çıkmıştı. Geçtiğimiz gece Beyoğlu'nda objektife takılan yakışıklı oyuncu fit görüntüsüyle herkesi sevindirdi.

İŞLERİ YOLUNA KOYDU

Oyuncunun hastalık günlerinde aldığı kilolardan kurtulduğu ve gençleştiği de gözlerden kaçmadı. O gece kameralara konuşmak istemeyen İşler, hızla taksiye binerek oradan ayrılmıştı. Oyuncu hakkında önceki gün estetik operasyon iddiaları ortaya atıldı. Uçankuş'un haberine göre; 44 yaşındaki Nejat İşler, 24 yaşındaki Sarıkaya ile kamera karşısına geçmeden önce kilo hızla verdi. Kısa sürede form tutan İşler, daha genç görünmek için yüzüne bir dizi estetik yaptırdığı ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncu bu iddialar karşısında ise sessiz kalmayı tercih etti.

SERENAY İÇİN OPERASYON

Filmdeki rolü gereği Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayacak olan Nejat İşler kendisini bakıma soktu. Yakışıklı oyuncunun bu pozunda da yaşadığı değişim açıkça belli oluyor.

4 AY ÖNCE BÖYLEYDİ

Yaklaşık 4 ay önce İstanbul gecelerinde objektiflere takılan Nejat İşler'in bu haliyle şimdiki hali arasında büyük fark var.

BİZE ULAŞIN