Meryem Uzerli evlilik sinyalini verdi

Meryem Uzerli evlilik sinyalini verdi
18 Mayıs 2016, 09:35

Bir süredir Alp Özcan'la aşk yaşayan Meryem Uzerli, evlilik sinyali verdi. Alman oyuncu, kızı Lara ve işadamı sevgilisinin el ele fotoğrafını paylaşarak Özcan'ın kızına cici babalık yaptığını herkese ilan etti.

Uzerli aşkta kazandı!

Uzun süre sonra Almanya'dan Türkiye'ye dönen Meryem Uzerli, bu sefer işte değil ama aşkta kazandı! Can Ateş'ten hamile kaldıktan sonra 'tükenmişlik sendromu'na yakalanan güzel oyuncu, o dönem rol aldığı 'Muhteşem Yüzyıl'ı yarıda bırakıp Berlin'e geri dönmüştü.

Meryem Uzerli evlilik sinyalini verdi

Dizide umduğu başarıyı yakalayamadı

'Gecenin Kraliçesi' dizisinde rol almak için 3 yıl sonra Türkiye'ye dönen Meryem Uzerli, umduğu başarıyı yakalayamadı. Dizisi erken final yapan güzel oyuncunun tek tesellisi ise aradığı aşkı bulmaktı.

Bir süredir kendisine ait bir yat firması olan Alp Özcan'la birliktelik yürüten Meryem Uzerli, geçtiğimiz günlerde de sevgilisiyle Fransa'ya gitti.

''Yakında evleniyorlar''

'Annemin Yarası' filminin Cannes Film Festivali'ndeki gösterimi için burada olan güzel oyuncu, kızı Lara'yı da yanına aldı. Önceki gün de kızı ve sevgilisinin parkta el ele yürürken çektiği fotoğrafı instagram'da paylaşan Meryem Uzerli, olay yarattı.

Alman oyuncunun bu paylaşımı ikili hakkında "Yakında evleniyorlar" dedikoduları çıkardı.


Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN