‘En çok Alişan’ı evlendirmek isterim’

‘En çok Alişan’ı evlendirmek isterim’
24 Mayıs 2016, 09:28

‘Esra Erol’da’ isimli programıyla bugüne kadar 322 çifti evlendiren sunucu Esra Erol, Ankara’da bir alışveriş merkezinde sevenlerinin sorularını yanıtladı. Erol, en çok evlendirmek istediği ünlünün Alişan olduğunu söyledi

Ünlü sunucu Esra Erol, önceki gün Forum Ankara'da sevenleriyle bir araya geldi. Erol'un Ankaralı sevenleri adeta izdiham yarattı. Sevenlerinin sorularını yanıtlayan Erol, kendisiyle ilgili bilinmeyenleri anlattı:
Hayat felsefem mutluluktan geçiyor. Şükredecek binlerce nedenim var. Mutlu bir evliliğe, sağlıklı iki çocuğa, güzel ve başarılı bir kariyere sahibim. O yüzden olaylar ve insanlarla ilgilenmek yerine gülmek için çaba harcayanlardanım. Herkesin hayatında olumsuz anlar ve durumlar oluyor, ama ben genelde olumsuz durumlarda kendime özel ve güzel anlar bulmaya çalışıyorum.


ÜÇÜNCÜ ÇOCUK KISMET!
Çocukları çok seviyorum. Üçüncü çocuk şimdilik kısmet! Ama eşim Ali (Özbir) bu konuda tereddüt ediyor. Çünkü ne kadar çocuğunuz olursa, sorumluluk o kadar artıyor. Gün boyu yanında olamadığınızda aklınız hep çocuklarda kalıyor. Ailede en güvendikleriniz onların yanında olduğu halde yine de binbir farklı senaryo üretiyorsunuz
Programımda bugüne kadar 322 çifti evlendirdim. Seven insanların hayatını kurmalarına destek olmak, o özel anlarında yanlarında payınızın olduğunu bilmek büyük mutluluk benim için... Düşünsenize; hayatları boyu birbirini aramış ama bulamamış iki aşk yolcusuna çıkacakları yolda elele yürümelerine vesile olmak büyük şans. İki seven insanı bir araya getirmek işimi kutsallaştırıyor.
En çok Alişan'ı evlendirmek isterim. Kendisini yayına bekliyorum.

BİZE ULAŞIN