Paris’e Türk çıkarması

Paris’e Türk çıkarması
12 Haziran 2016, 13:33

Ünlüler, Euro 2016’da bugün sahneye çıkacak A Milli futbol takımımıza destek için Fransa’ya akın etti. Hem tatil yapan hem de futbol heyecanı yaşayan birçok ünlü, Paris sokaklarını adeta Nişantaşı’na çevirdi...

EURO 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda bugün Hırvatistan'la karşılaşacak olan A Milli futbol takımımıza destek çığ gibi. Ünlü ünsüz binlerce Türk, Paris sokaklarını doldurdu. İş, sosyete ve sanat dünyasından birçok ünlü isim, günler öncesinden Fransa'ya giderek hem tatil yaptı hem de şampiyonadaki maçları izledi. Teknik direktörümüz Fatih Terim'in kızı Merve Terim, eşi Ahmet Baran Çetin ve oğulları Yaman'la soluğu Paris'te aldı.

HEM AŞK HEM HEYECAN
Sevilen popçu Murat Dalkılıç ve güzel eşi Merve Boluğur da arkadaşlarıyla birlikte Paris'teydi. Burada aşk tazeleyen ikili, milli maçları da izleyecek. Futbola düşkünlüğüyle bilinen Hacı, Hakan ve Kerim Sabancı kardeşler de Ay yıldızlı takımımıza destek olmak için Fransa'ya giden ünlüler arasındaydı. Güzel sunucu Burcu Esmersoy, Oğulcan Engin gibi daha birçok tanınmış simayı da Paris sokaklarında görmek mümkün.

BİZE ULAŞIN