Rüya gibi düğün

Rüya gibi düğün
09 Temmuz 2016, 13:10

Yaklaşık 2 yıldır aşk yaşayan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, dün akşam evlendi. Çiftin düğünü, Kanlıca’daki Ajia Otel’de birçok ünlünün katılımıyla gerçekleşti

Magazin dünyasının ünlü erkeklerine 2016 yılı uğurlu geldi. Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Tarkan derken bir yakışıklı isim daha nikah masasına oturdu. Yaklaşık 2 yıldır Neslihan Atagül ile birlikte olan oyuncu Kadir Doğulu, dün akşam Kanlıca'daki Ajia Otel'de evlendi. Düğün merasimi, önceki akşam Neslihan Atagül'ün kına gecesiyle başladı.

DAVUL ZURNA EŞLİĞİNDE...
Dün sabah saatlerinde ise Kadir Doğulu, ailesi ve arkadaşlarıyla güzel oyuncunun Bağcılar'da bulunan aile büyüklerinin evine gitti. Davul ve zurna eşliğinde gelini evden alma merasimi yapıldı. Ardından, düğünün yapılacağı lüks otele geçen Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, geç saatlere kadar eğlendi. Güzel oyuncu, gecede ise iki ayrı gelinlik tercih etti. Nikah kıyılmadan önce Vakko imzalı bir gelinlik tercih eden Neslihan Atagül, imza attıktan sonra yurt dışından getirttiği ve daha rahat olan beyaz elbiseyi giydi.

BİZE ULAŞIN