;

Şarkıcı küstahlığa devam ediyor

Şarkıcı Sıla küstahlığa devam ediyor
11 Ağustos 2016, 11:29

SKANDAL AÇIKLAMALARINA TEPKİ YAĞIYOR

Tüm siyasi partilerin katılım sağladığı, demokrasi için toplumun tüm renklerinin bir araya geldiği 'daki 'ni sarf ettiği sözlerle aşağılayan 'ya tepkiler gittikçe büyüyor.

MİLLİ MİTİNGE 'ŞOV' DEDİ

7 Ağustos'ta Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne sanat dünyasından çok sayıda isim katılmış, Sıla ise birkaç gün önce yaptığı skandal açıklamada orada olmayacağını belirterek demokrasi mitingini bir şov olarak nitelendirmişti. Bu açıklaması özellikle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Sıla, tepkilere önceki gün çıktığı alışveriş turunda yanıt verdi.

KÜSTAHLIĞA DEVAM ETTİ

Nişantaşı'nda bir mağazadan çıkarken görüntülenen Sıla, konuyla ilgili sorular üzerine şöyle konuştu: "Bu konuyla ilgili izahat vermek istemiyorum. Yanlış tarafa çekmek isteyen, tabii ki yanlış tarafa çekti. Ama ben sözümün arkasındayım. Demokrasi demiyor muyuz? Ben de fikrimi, düşündüğümü söyledim işte." ifadelerini kullanarak küstahlığa devam etti.

FOTOĞRAFLARINI YORUMA KAPATTI

Hayranları fotoğraflarının altına yorumlar yazıp, eleştiri yağmuruna tutunca, Sıla daha fazla dayanamayıp fotoğraflarını yorumlara kapattı. Bu zamana kadar yapılan yorumların hepsini tek tek silen Sıla, fotoğrafların altına yorum yapılmasını da engelledi. Şarkıcı Sıla, gezi darbe girişiminde de ön sıralarda yer almıştı.
BİZE ULAŞIN