Bayramda beyazperdeye eğlence geliyor

Bayramda beyazperdeye eğlence geliyor
08 Eylül 2016, 10:40

Emre Karayel, Ceren Moray, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Cem Kılıç’ın rol aldıkları ‘El Değmemiş Aşk’ filmi Kurban Bayramı’nda vizyona girecek

BKM film yapımı 'El Değmemiş Aşk' filmi, 2016-2017 sinemasezonunun ilk galasını önceki akşam Zorlu Cinemaximum'da gerçekleştirdi. İlk sinema filmiyle seyirci karşısına çıkan yönetmen Umut Kırca ve oyuncular Emre Karayel, Ceren Moray, Begüm KütükYaşaroğlu ve Cem Kılıç eğlenceli sohbetleriyle gazetecileri güldürdü.

Yönetmen Umut Kırca şöyle konuştu: "Kendimi methetmek istemem ama çok güzel bir film oldu." Oyuncu Emre Karayel ise şunları söyledi: "Hepimizin yüzünü görüyorsunuz zaten, çok mutluyuz." Ceren Moray ise rol aldığı film hakkında: "Masalsı bir dille anlattığımız sıcacık bir romantik komedi filmi oldu" diye konuştu. Babasının ısrarıyla kendini bir anda çocukluk arkadaşı Feryal ile nikah masasında bulan Zafer'in kahkaha dolu hikayesinin anlatıldığı filmin galasına katılanlar arasında Ali Sunal ve Gül Sunal, Cengiz Bozkurt, Erdil Yaşaroğlu, Tarık Ünlüoğlu, Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı da vardı. 9 Eylül'de tüm Türkiye'de sinemaseverlerle buluşacak olan 'El Değmemiş Aşk'ın başrol oyuncuları İzmir, Berlin, ve Bodrum'da sinemaseverler ile bir araya gelerek filmi izleyecek.

BİZE ULAŞIN