Sosyal Medya Fenomeni 'ın 2017 kadrosunda olacağı gündeme bomba gibi düştü!

Sosyal Medya Fenomeni Kerimcan Durmaz'ın Survivor 2017 kadrosunda olacağı gündeme bomba gibi düştü!
26 Ekim 2016, 14:58

Sosyal medya fenaomeni ile buluşan Acun Ilıcalı, söylentileri alevlendirdi. Sürpriz buluşmayla ilgili sosyal medyada "Kerimcan 'da yarışacak" söylentileri şimdiden dolaşmaya başladı. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor, 2017'de de ekranlarda ki yerini alacak. Tv8 kanalında yayınlanan Survivor'ın ünlüler kadrosu bu sene kimlerden oluşacak? Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada bir kaç ismin belli olduğunu ancak şu anda açıklanamayacağını belirtti.

Ekranların vazgeçilmeyen yarışması Survivor 2017'ye de bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Rekabetin ve hırsın ön plana çıktığı yarışmada geçen sezon büyük ödülü 'Avatar' lakaplı Atakan Arslan almıştı. Acun Ilıcalı daha önce Dominik'te yapılan yarışmanın bu sezon Yunanistan'da yapılacabileceğini söyledi. Survivor 2017 muhtemel kadrosu hakkında yöneltilen sorulara ise isimlerin açıklanmayacağına ancak bir kaç ismin sürpriz olacağını söyledi.

SURVİVOR 2017 HANGİ TARİHTE BAŞLAYACAK? NEREDE YAPILACAK?

Yapılan açıklama doğrultusunda Şubat Ayı'nda yeniden ekranlarda yer alıcakSurvivor 2017'nin yarışmacıları hala gizliliğini koruyor. Geçen sezonlarda fenomen haline gelen Pascal Nouma, Nihat Doğan, Avatar Atakan, Turabi Çamkıran gibi sürpriz isimlerin yer alması bekleniyor.

Kerimcan Durmaz Survivor 2017 de yer alacak mı?

Acun Medya'dan alınan bilgiye göre 2017 kadrosunda 'ın ismi geçmiyor.

SURVİVOR'A NASIL BAŞVURU YAPILIR? KRİTERLER NELERDİR?

Her yıl izlenme rekorları kıran Survivor'a başvuru online olarak internet üzerinden yapılmaktadır. Başvuru formunda adaylara bazı sorular yöneltilip yanıtlanması isteniyor. Ona göre aralarında eleme yapılıyor.

BİZE ULAŞIN