İşte Barış Manço’lu zafer kutlaması

İşte Barış Manço’lu zafer kutlaması
15 Kasım 2016, 15:50

Milli Takım’a geri dönen Arda Turan ve Burak Yılmaz, hafta sonu oynadıkları maç sonrası eğlenmeye gitti. İkili soluğu sahnede alarak birlikte şarkı söyledi

Hafta sonu Dünya Kupası elemelerinde Kosova'yı 2-0 mağlup eden milli futbolcular, önceki gece soluğu Hazine Cihangir'de aldı. Yol Project'in sahne çıktığı mekanda Arda Turan ve Burak Yılmaz, çok eğlendi. Bir ara sahneye çıkan iki yakın arkadaş, Barış Manço'ya ait olan 'Yaz Dostum' şarkısını söyledi. İkili şarkıyı iyi söyleyemeyince de birbirlerine takılarak mekandaki misafirlere kahkaha dolu anlar yaşattı.

AŞK İDDİALARI KAFA KARIŞTIRDI
'da top koşturan Arda Turan, Burak Yılmaz'la birlikte eğlendiği gecenin öncesinde Soho House'da özel bir partiye katıldı. Ayakligazete.com'un haberine göre, burada model Didem Soydan ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Arda Turan, güzel modelle yakınlaştı. Sosyetik güzel Aslıhan Doğan ile ilişkisi yılan hikayesine dönen Turan, etraftaki bakışlara aldırmadan Soydan'la samimi bir görüntü çizdi. İkilinin partide sarmaş dolaş dans etmeleri de herkesi şaşırttı.
Etiketler Barcelona
BİZE ULAŞIN