;

- aşkının bitme nedeni ortaya çıktı

Aslıhan Doğan - Arda Turan aşkının bitme nedeni ortaya çıktı
24 Kasım 2016, 10:09

Yıldız futbolcu 'ın 'ya kur yapması üzerine , aşkı bitirdi.

DOĞAN, EBRU ŞALLI'YI KISKANDI

Barcelona'nın yıldız futbolcusu 'ın 'la yılan hikayesine dönen aşkı, artık tamamen bitti.

ALDIĞI HEDİYELERİ GERİ YOLLADI

Arda'nın İspanya'daki evinde yaşayan sosyetik güzel, buradaki eşyalarını almakla kalmadı; futbolcunun kendisine aldığı hediyeleri paketleyip ona yolladı.

AŞKA SON NOKTAYI SOSYETİK GÜZEL KOYDU

Önceki beraberliğinde evliliğe yanaşmayan Turan, Doğan'la ilişkisinde de aynı şekilde hareket edince sosyetik güzel aşka nokta koydu.

DİDEM SOYDAN İLE YAKINLAŞMIŞTI...

Ünlü futbolcunun manken Didem Soydan'la İstanbul'daki bir mekanda samimi bir şekilde eğlendiği haberleri de Aslıhan Doğan'ın tadını iyice kaçırdı. Arda Turan'ın Soydan'la çıkan haberlerinin yankıları sürerken ünlü futbolcunun 'yla sosyal medyadaki yazışmalarının ortaya çıkması, Doğan cephesinde bardağı taşıran son damla oldu.

İSPANYA'DAKİ EVİNE GİDİP EŞYALARINI ALDI

Yakın dostlarına "Bu ilişki bitti artık" dediği öğrenilen sosyetik güzel, geçen hafta İspanya'ya giderek eski aşkının evindeki eşyalarını aldı.

ORTAK ARKADAŞIYLA İLETTİ

Siniri bununla da geçmeyen Aslıhan Doğan, aralarında ünlü futbolcunun Capri tatilinde aldığı 11 bin 600 euroluk (40 bin lira) pırlantalı Rolex Datejust Jubilee marka saatin de olduğu hediyeleri paketleyip Arda Turan'a gönderdi.

Eski aşkının pahalı hediyelerini yakın bir arkadaşıyla İspanya'ya gönderen Doğan'ın bu hamlesi "Aslı, Arda'yı paketledi" dedirtti.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN