açık açık 'ya çalışıyor!

Zaman Gazetesi açık açık PKK'ya çalışıyor!
28 Eylül 2015, 11:19

Halkta hiçbir itibarı kalmayan, bayi satışı 8 bine düşen, bastığı gazeteleri doğrudan yumurta kartonu fabrikasına gönderen Zaman, artık açık açık propagandası yapıyor. PKK’nın tehditle sandığa müdahale ettiği bazı mahallelerde sandığın ilçe merkezine taşınması PKK medyasından çok Zaman’ı rahatsız etti. Halkın himmet, zekat ve kurban paralarıyla finanse edilen gazetenin böyle bir ihanet içinde olması okurlarını da çileden çıkardı.

7 Haziran seçimlerinde HDP propagandası yapan, 7 Haziran seçimlerinden sonra 'nın eylemlerinin üstünü örtmeye çalışan Zaman, artık açık açık PKK propagandası yapıyor. Halkta hiçbir itibarı kalmayan, bayi satışı 8 bine düşen, bastığı gazeteleri doğrudan yumurta kartonu fabrikasına gönderen Zaman, artık açık açık PKK propagandası yapıyor. PKK'nın tehditle sandığa müdahale ettiği bazı mahallelerde sandığın ilçe merkezine taşınması PKK medyasından çok Zaman'ı rahatsız etti.

MEHMETÇİK PKK'YI VURUYOR, ZAMAN RAHATSIZ OLUYOR!

3 mahallede gerçekleştirilen bu uygulamayı sanki bütün bölgenin genelinde uygulanıyormuş gibi okurlarına duyuran Zaman, ihanette PKK medyasını bile solladı. Mehmetçiğin terör örgütü PKK'Nın belini kıran eylemlerini de itibarsızlaştırmaya, önemsizleştirmeye çalışan Zaman'ın, PKK'nın tehditlerinin önüne geçmek için hayata geçirilen sandık taşıma uygulamasından neden rahatsız olduğu anlaşılamadı.

BİZE ULAŞIN