;

Yeni "En İyi Ürün Tasarımı" ödülü aldı

Yeni SEAT Ibiza En İyi Ürün Tasarımı ödülü aldı
19 Nisan 2017, 14:48

Yeni , Ödülleri’nde “En İyi Ürün Tasarımı” ödülüne layık görüldü.

, 1954 yılından bu yana kalite ve inovasyonu uluslararası ölçekte değerlendiriyor. Ürün Tasarımı kategorisi ise Red Dot Yarışması'nın en önemli dalı kabul ediliyor.

2017 Red Dot Yarışması'nda, SEAT'ın Ibiza modelinin beşinci nesli olan Yeni Ibiza "En İyi Ürün Tasarımı" ödülüne layık görüldü.

Yeni Ibiza, ilk bakışta ikonik bir görüntüye sahip olan Full LED farlarıyla dikkat çekiyor. "X" şeklindeki ön tasarımı ise otomobile mükemmel bir dinamizm ve olağanüstü bir görsel güç katıyor. Kendine özgü bir karakter ve çevik görünüm ile bir araya gelen kusursuz oranlar, yeni 'nın kimliğini oluşturuyor.

Markanın en çok satan modeli

1984 yılında ilk kez satışa sunulan Ibiza, 5 nesildir SEAT'ın Barselona'daki merkezi Martorell'de tasarlanıyor. SEAT'ın tarihindeki en köklü model olan Ibiza, bugüne dek satılan 5,4 milyon otomobille markanın en çok satan modeli.

Yeni Ibiza'da araç içi LED ambiyans aydınlatmasına ek olarak 8 inçlik dokunmatik ekran ve Full Link bağlantı sistemi gibi gelişmiş teknolojileri içeren çeşitli kişiselleştirme imkanları da bulunuyor.

5. nesil Ibiza'nın Türkiye'de, yılın üçüncü çeyreğinden itibaren satışa sunulması planlanıyor.

Etiketler Red Dot Seat Ibiza
BİZE ULAŞIN