Demba Ba'da beklenmedik gelişme!

Demba Ba'da beklenmedik gelişme!
28 Haziran 2015, 10:02

Shanghai Shenhua "tamam" dedi ama Beşiktaş Çinliler ile henüz anlaşmamış!

Bir süredir Demba Ba'yı kadrosuna katmak için çaba harcayan Shanghai Shenhua Kulübü, resmi internet sitesinden transferin tamamlandığını açıkladı. Ancak siyah beyazlı yönetimin, Çin kulübü ile anlaşmadığı öğrenildi!

WBA DA AYNI PARAYI ÖNERDİ!
İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'nin bugün 5 saat boyunca İstanbul'a gelen West Bromwich Albion yetkilileri ile görüştüğü kaydedildi. Yapılan toplantı sonrası İngiliz kulübünün, Shanghai Shenhua'nın teklif ettiği 13.5 milyon Euro seviyesine çıktığı ve Senegalli oyuncu ile konuşmak için süre istedikleri öğrenildi.

DEMBA BA ÇİN'E GÖRÜŞMEYE GİDİYOR!
Beşiktaş ve West Bromwich Albion kanadında bu gelişmeler yaşanırken, Demba Ba'nın bugün Çin'e gideceği ortaya çıktı. Golcü oyuncu Shanghai Shenhua yöneticileri ile yüz yüze görüşüp, kariyerine Çin'de devam edip etmeyeceğine karar verecek. Demba Ba, Shanghai Shenhua ile anlaşamaz ise West Bromwich Albion'ın teklifini kabul edecek ve Premier Lig'e geri dönmüş olacak.

Beşiktaş Yönetimi, Demba Ba'dan haber bekliyor. Siyah beyazlılar Senegalli futbolcunun anlaşacağı kulüp ile resmi imzaları atacak.

Shanghai Shenhua, Demba Ba'yı transfer ettiklerini böyle duyurmuştu...

BİZE ULAŞIN