Van Persie ile görüşmeler başladı

Van Persie ile görüşmeler başladı
02 Temmuz 2015, 11:29

Fernandao, Şener Özbayraklı ve Simon Kjaer'e imza attıran, Nani için gün sayan Fenerbahçe, süper bir yıldız daha alarak taraftarının başını döndürmeye hazırlanıyor.

Transferde müthiş bir şov yapan sarı lacivertli kulüp, Manchester United'ın süper golcüsü Robin Van Persie için de girişimlerini son noktaya taşıdı.Van Persie'nin Hollandalı menajeri Cornelis Vos, önceki akşam İstanbul'a gelerek Kalamış'taki Wyndham Hotel'e yerleşti. Vos, dün sabah ise Van Persie transferi için Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerle görüştü. Sızan bilgilere göre taraflar görüşmeden çok memnun ayrıldı.

NANİ'YLE BERABER MÜTHİŞ OLUR
F.Bahçe'de Van Persie'yi özellikle Aziz Yıldırım çok istiyor. Yıldırım'ın "Bu sezon golcümüz o olacak" dediği ve bu nedenle Hollandalının listedeki bir numaralı isim olduğu belirtildi.ManU'nun gözden çıkardığı Van Persie'nin Avrupa'da büyük hedefleri olan bir takımda forma giymek istediği, bu nedenle Fenerbahçe'ye sıcak baktığı kaydedildi.Tunuslu Büşra ile evlenen ve kendisi de Müslüman olan 31 yaşındaki yıldız, Türk futbolunu yakından takip ettiğini söylemişti. Bu arada Vitor Pereira'nın da "Eğer Van Persie'yi alırsak Nani'yle birlikte mükemmel bir hücum hattımız olur" dediği kaydedildi.

BİZE ULAŞIN