Aziz Yıldırım transferlerin kaynağını açıkladı

Aziz Yıldırım transferlerin kaynağını açıkladı
20 Temmuz 2015, 10:02

Nani ve Van Persie transferiyle düşman çatlatan Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın keyfi yerinde. Yıldırım, "Kaynağı nereden buldun" diyenlere cevap vermekten sıkıldı.

Artık sorulara her defasında farklı cevap veriyor. Yıldırım'ın son cevabı ise, "3. köprünün yapıldığı yerde gömü bulduk. Herkes gitsin, kazsın, fışkırıyor" diyor.

EZBERE İŞ YAPMIYORUM
espri sonrasında ciddileşen başkan Yıldırım başlıyor tekrar kaynağı nereden bulduğunu anlatmaya: Bu paralar 5 sene sonra ödenmeyecek. Ayrılan oyuncuların yıllık maliyeti 17-18 milyon euro'yu buluyordu. Bunlardan kurtulduk. Geçen sezon 42 milyon euro garanti para ödüyorduk, bu sezon 51 ödeyeceğiz. Kurduğumuz takımın kalitesi, ödediğimiz fark ile kıyaslanmaz. Kombineler 40 bini bulursa o fark da kapanacak. Yani tüm hesaplarımız ortada.
BENİ ÖRNEK ALSINLAR
Şampiyonlar Ligi'ne de kalırsak da değmeyin keyfimize. Yıllardır burada yöneticilik yapıyorum, öğrendim. Diğer kulüpler de beni örnek alsınlar. Kulüplerini batırmasınlar. Onlara yardım da ederim.

ALTERNATİF UEFA, ELENEBİLİRİZ
Büyük yatırımlara rağmen Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalınamama ihtimalini de değerlendiren Yıldırım, "Hedefimiz elbette gruplara kalmak. Olursa gidebildiğimiz yere kadar gideriz. Elenirsek de hedefimiz UEFA Avrupa Ligi'nde şampiyonluk. Bunu başaracak kalitede kadromuz var. Hesabımız bu" dedi

BİZE ULAŞIN