Beşiktaş için bastırıyor

Beşiktaş Ozan Tufan için bastırıyor
01 Ağustos 2015, 11:23

Quaresma ve Mario Gomez ile taraftarını coşturan Beşiktaş, bir de yerli bomba patlatmakta kararlı.

Kara Kartal, uzun zamandır gündemindeki için Bursaspor'a başdöndüren bir teklif yaptı. Siyah-Beyazlılar'ın genç oyuncunun satışı için 'cazip' bir öneri bekleyen Timsahlar'a 4 oyuncu artı para içeren bir paket hazırladığı öğrenildi. Şenol Güneş'in eski öğrencisini alarak birkaç mevkide birden rahatlama sağlamayı planlayan Beşiktaş'ın paketinde Necip, İsmail, Franco, Ömer ya da Mustafa'nın adı yazıyor. Milli yıldız için Beşiktaş bu oyunculara ek olarak 2 milyon Euro'yu da (6 milyon TL) gözden çıkarmış durumda.

Top Ertuğrul Sağlam'da

Bursaspor Yönetimi'nin bu teklifi düşünmek ve karar vermek için zaman istediği, konunun teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a iletileceği bildirildi.

Ozan Tufan'ı kadrosunda tutmaktan yana olduğu ve daha önceki teklifleri beğenmediği bilinen Sağlam'ın bu kez nasıl bir tavır alacağı da merak konusu. Siyah-Beyazlılar, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de istediği başarılı oyuncu konusunda Bursaspor'dan gelecek hafta sonuna kadar mutlaka dönüş bekliyor. (Fanatik)Etiketler BJK Ozan Tufan transfer
BİZE ULAŞIN