;

'ı da istiyoruz

Mirallas'ı da istiyoruz
04 Ağustos 2015, 11:51

F.Bahçe yöneticisi Uslu'dan A Spor'a bomba açıklama: Shakhtar'ı elesek de elemesek de bir futbolcu daha transfer edeceğiz Kevin 'a 8 milyon euro verdik gelmedi, onu ikna etmeliyiz. Luiz Adriano'ya 5 milyon euro imza parası verdik ama o 'ı seçti

F.Bahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, A Spor'da yayınlanan Futbol Vizyon programında Haldun Domaç'a özellikle transfer konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Mahmut Uslu'nun sözlerinin satır başları şöyle: "Biz bu takımı bir yıl için kurmadık. Amacımız 2-3 yıl için başarılı olacak bir takım oluşturmaktı. Ozan Tufan'a seçim döneminde 6 milyon euro teklif ettik. Bursaspor 10 istedi sonra 8 milyona düştü. Vermedik ve defteri kapattık.

EVERTON'DA MUTLU DEĞİL
Shakhtar'dan Luiz Adriano'yu istedik. Gittik, geldik, uğraştık. 5 milyon artı imza parası ve 8 milyon bonservis için 'Tamam' dedik ama oyuncu 'ı tercih etti. Hoca orta alana bir oyuncu istiyor. Shakhtar maçından bağımsız olarak turu geçsek de geçmesek de bir oyuncu alabiliriz. Everton'dan 'ı istedik, 8 milyon euro'ya gelmedi. Üstelik hocası ile barışık değil. Oyuncuyu ikna etmemiz gerekiyor."

BİZE ULAŞIN