sürprizi!

Dante sürprizi!
17 Ağustos 2015, 12:55

'in stoperi menajerler aracılığıyla 'a önerildi. Sarı kırmızılı yönetim 31 yaşındaki Brezilyalı oyuncunun durumunu masaya yatırdı. Hamza Hamzaoğlu'nun da çok istediği Dante'nin durumu araştırılıyor

'ın transfer listesine sürpriz bir isim girdi. 'in Brezilyalı stoperi menajerler aracılığıyla Sarı-Kırmızılı kulübe önerildi. 31 yaşındaki savunma oyuncusunu Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nun da çok beğendiği gelen bilgiler arasında. Başarılı teknik adamın menajerlerin yaptığı teklif sonrasında yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Çok iyi bir stoper. Onu her teknik adam kadrosunda görmek ister. Eğer fiyatında indirim sağlarsanız transfer edin. Galatasaray'ın savunmadaki sıkıntısına son verir. Yeter ki fiyatta anlaşın" dediği öğrenildi.

KİRALIK FORMÜLÜ GÜNDEMDE
Takvim'im haberine göre menajerlerin yaptığı önerinin ardından Dante'nin durumunu masaya yatıran Sarı- Kırmızılı yöneticileri bu oyuncunun yıllık 4 milyon Euro'luk maliyeti düşündürüyor. G.Saray Yönetimi'nin bu oyuncuyu kiralama formülünü de gündeme getireceği gelen bilgiler arasında.

BİZE ULAŞIN