Son 24 saat

Son 24 saat
24 Ağustos 2015, 11:09

Sofiane transferinde her şey netleşiyor. Valencia, sözleşme uzatmak istediği Cezayirli kanat oyuncusunun yarın da olumlu bir yanıt vermemesi halinde sarı-lacivertli kulübün yaptığı 8 milyon euro'luk teklifi devreye sokacak

, uzun süredir peşinde olduğu Cezayirli kanat oyuncusu Sofiane 'nin transferinde son düzlüğü girdi. Valencia'ya 8 milyon Euro'luk teklifini sunarak beklemeye geçen sarı-lacivertli yönetim, İspanyol kulübünün futbolcu ile yapacağı görüşmeleri takibe aldı. Temmuz ayının başından bu yana sözleşmesini uzatmak için ikna etmeye çalıştığı Feghouli'ye 25 Ağustos'a kadar süre tanıyan Valencia yönetimi, yarın da olumlu yanıt gelmemesi halinde Fenerbahçe'nin teklifini değerlendirmeye alacağını bildirmişti. Valencia merkezli Superdeporte'de çıkan haberlere göre; Valencia Başkanı Chan Lay Hoon, kontratı sezon sonunda bitecek olan Feghouli'ye 2020'ye kadar uzatma teklifi götürdü. Ancak Fenerbahçe'nin yıllık 3 milyon euro'luk teklifinin çok altında bir rakam önerdi.

HEMEN GELECEK
Teknik direktör Vitor Pereira'nın da transferini büyük bir sabırsızlıkla beklediği Sofiane Feghouli'nin Valencia'ya olumsuz karşılık vermesi halinde hemen devreye girecek olan sarı- lacivertliler, daha önce prensipte anlaştıkları futbolcuyu hemen İstanbul'a getirerek sözleşme imzalatmayı planlıyorlar.

ALVES'İN AYRILMASI GÜNDEME GELDİ
Sarı-lacivertli yönetim ile Valencia arasında Sofiane Feghouli transferinde Bruno Alves'in isminin de gündeme geldiği bildirildi. İspanyol ekibinin 'den Nicolas Otamendi'yi istediği fakat bu oyuncuyu alamaması durumunda Bruno Alves'in haklarının Valencia'ya devredilmesinin gündeme geleceği bildirildi. Bu konuda sıcak gelişmeler bekleniyor.

BİZE ULAŞIN